تاریخ انتشار: ۱۰:۱۵ - ۱۵ آبان ۱۴۰۱ - 2022 November 06
کد خبر: ۲۲۶۳۸

ادعای عجیب رسانه امریکایی و ذوق نماینده خبرگان رهبری!

این روز‌ها مسئولان کشور چنان از قدرت کشور سخن می‌گویند و از امید به آینده روشن می‌گویند که گوی در ایران زندگی نمی‌کنند و یا با درآمد‌های معمول مردم آشنایی ندارند!
ادعای عجیب رسانه امریکایی و ذوق نماینده خبرگان رهبری!

به گزارش تلنگر؛ مسئولان کشوری چنان با مردم فاصله گرفتند که نمی‌دانند تصمیمات بعضاً غلطشان چه بلایی سر مردم می‌آورد. آن‌ها به تعریف و تمجید‌های دشمن خشنود می‌شوند و صدای مردم در داخل را نمی‌شنوند.

جناب آیت‌الله دولابی؛ اگر رسانه آمریکایی از قدرت نظامی ایران تعریف کرده است در خصوص اقتصادش چیزی نگفته؛ اگر نتوانیم اقتصاد کشور را سامان دهیم تا چندی دیگر پولی نداریم که قدرت نظامی خود را حفظ و پیشرفت دهیم و به مسئولان حقوق آن‌چنانی دهیم که ندانند مرغ ۷۵ هزارتومانی با مردم چه می‌کند! بگذریم آیت‌الله ابوالقاسم دولابی در مصاحبه با رسانه فارس گفتند: نشریه نیوزویک در طرح جلدش آمریکا، روسیه، چین و ایران را به‌عنوان ۴ قدرت برتر جهان معرفی می‌کند.

اعتراف نشریه آمریکایی به قدرت نظامی ایران

 به گزارش خبرگزاری فارس زنجان؛ آیت‌الله ابوالقاسم دولابی در نشست بصیرتی معاونت تعلیم و تربیت بسیج استان زنجان با اشاره به اتفاقات دوران قبل از انقلاب در کشور اظهار کرد: قبل از انقلاب دولتمردان به‌جای احقاق حقوق مردم جیره‌خوار دشمن شدند و شاه طوری کشور را اداره کرد که آمریکایی‌ها توانستند لایحه کاپیتولاسیون را در کشور به تصویب برساندند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تصویب لایحه کاپیتولاسیون در دوران حکومت پهلوی تصریح کرد: این قانونی بود که در زمان شاه تصویب شد و نتیجه آن چیزی جزء ذلت حکومت پهلوی که ایران با آن مواجه بود، نبود.

وی به اعتراض امام (ره) به تصویب لایحه کاپیتولاسیون اشاره کرد و گفت: حکومت پهلوی امام را در ۱۳ آبان ۴۳ در پی اعتراض به لایحه کاپیتولاسیون تبعید کرد، چراکه امام خمینی (ره) حق‌طلب بود و این اتفاق افتاد.

عضو مجلس خبرگان رهبری در سخنانی به تشکیل اجلاس در تهران که بعد‌ها به اجلاس تهران معروف شد اشاره کرد و افزود: سران سه کشور یعنی رئیس‌جمهور آمریکا، نخست‌وزیر انگلیس و رئیس‌جمهور شوری سابق کشور نه‌تن‌ها از شاه ایران برای برگزاری جلسه اجازه نگرفتند بلکه حتی به او خبر ندادند که ما در ایران این جلسه را تشکیل خواهیم داد.

وی بابیان اینکه امروزه  ایران چنان قدرتمند است که نشریه‌های آمریکایی به این امر اذعان دارند، خاطرنشان کرد:نشریه نیوزویک در طرح جلدش آمریکا، روسیه، چین و ایران را به‌عنوان ۴ قدرت برتر جهان معرفی می‌کند.

انتهای مطلب

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی