تاریخ انتشار: ۰۸:۴۰ - ۲۱ آبان ۱۴۰۱ - 2022 November 12
کد خبر: ۲۲۶۶۵

حال دختر 20 ساله رشتی خوب است!

دختر 20 ساله‌ای در تجمع دیشب اغتشاشگران در شب گذشته رشت مورد آسیب قرار گرفته بود و رسانه‌های معاند اعلام کرده بودند که کشته شده امروز از بیمارستان مرخص شد.

حال دختر 20 ساله رشتی خوب است!

به گزارش تلنگر؛ انجام اعمال تحریک کننده و رقص و حرکات بر هم زدن نظم عمومی؛ سرانجام پلیس را مجبور به دخالت کرد و نیروهای پلیس افراد مذکور را متفرق ساختند؛ اما در این میان رسانه‌های ضد انقلاب شروع به کشته‌سازی دیگری در استان گیلان کردند که بررسی‌ها نشان می‌دهد که دختر مورد اشاره این رسانه‌ها در حالی از بیمارستان ترخیص شده که نه خبری از شلیک بود نه برخورد.

رسانه های معاند اقدام به انتشار تصویری از یک دختر در میدان شهدای ذهاب رشت نموده و مدعی شده اند که به سر وی با گلوله شلیک شده است.
به گفته فرمانده انتظامی رشت، حوالی ساعت ۱۹ دیشب عده‌ای با پخش آهنگ و تشویق مردم برای رقص و پایکوبی در خیابان علم‌الهدی رشت، باعث بر هم زدن نظم عمومی محل شدند.

محمود حافظی می‌گوید پس از ورود عوامل بسیج برای برقراری نظم خیابان علم‌الهدی، عده‌ای قصد آشوب و درگیری با ماموران را داشتند که سرانجام با هدایت عوامل بسیج و همکاری شهروندان جمعیت متفرق شدند.

طبق اعلام فرمانده انتظامی رشت، در ازدحام تجمع پیاده راه فرهنگی رشت، دختری حدودا ۲۰ ساله از ناحیه سر دچار آسیب می‌شود که بلافاصله عوامل اورژانس او را برای مداوا به بیمارستان منتقل می‌کنند.

بر اساس گفته‌های سرهنگ‌ حافظی پس از انجام معاینات پزشکی و تهیه عکس رادیولوژی مشخص شد خوشبختانه موضوع صدمه وارده به وی چندان جدی نبوده است.

حال دختر 20 ساله رشتی خوب است!
نامبرده پس از این حادثه به بیمارستان پورسینا منتقل و پس از مداوای سرپایی از بیمارستان مرخص و به منزل انتقال یافت.

انتهای مطلب

برچسب ها: اغتشاشات ایران
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی