تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - ۲۱ آبان ۱۴۰۱ - 2022 November 12
کد خبر: ۲۲۶۷۷
تعداد نظرات: ۱ نظر

پایان رامبد؛ شروعی برای دیگران است!

به طور کلی قبول این مدل حذف افراد و یا قهر افراد را قبول ندارم و معتقدم رسانه نباید اجازه چنین اتفاقاتی را بدهد؛ اما حال که پیش آمده است فرصتی برای آنکه بتوان نیروهای جدید و تازه نفس را اضافه کرد، افرادی که می‌توانند خون تازه در رگ رسانه بدمند.
پایان رامبد؛ شروعی برای دیگران است!

به گزارش تلنگر؛ گفته شده که رامبد جوان پروژه مشترک خود و رسانه ملی در جزیره قشم را کنار گذاشته و دیگر پیگیر آن نیست؛ این مهم خواه از سر تصمیمات فردی باشد و یا نگاه نقادانه جامعه نسبت به اتفاقات تلخ این روزها، تصمیمی است که از طرف رامبد جوان گرفته شده است. خارج از نگاه‌های سیاسی و مواردی از این دست واقعا وقت آن است که پوست اندازی جدیدی در چهره‌های رسانه ملی اتفاق بیفتد، نه آنکه قبلی‌ها حذف شوند خیر؛ دیگران نیز اضافه شوند تا پتانسبل رسانه بیشتر خود را نشان دهد.

 شایعه خداحافظی رامبد جوان بعد از پست اعتراضی اش اگر واقعیت داشته باشد که البته می‌تواند در حد حدس گمان باشد که مثل چند بار رفت و برگشت کارگردان قانون مورفی به تلویزیون که سال‌ها خندوانه‌ی پرطرفدار را روی آنتن نگاه داشت باید بگوئیم اگر بر فرض محال رفتن رامبد و کار نکردن پروژه پر پول قشم حقیقت داشته باشد رسانه ملی باید فرصت را غنیمت بشمارد و بلاخره به سراغ جوانتر‌ها برود تا هم خون و جان تازه و نویی به آنتن مدام تکراری گذشته ببخشد و هم از نخبه‌های هنرمند جوان برای فردای تلویزیون کمک بگیرد.

امروز رامبد جوان نه انگیزه دیده شدن دارد و نه پول پس طبیعی است می‌تواند برای تلویزیون ناز مفصل کند، اما فراموش نکنیم کارگردان فیلم نگار در اقدامی کاملا حرفه‌ای در همین خندوانه کاری کرد کارستان و با معرفی چهره‌هایی مستعد هم فردای تلویزیون را تضمین کرده و هم جای خالی خودش را در شبکه نسیم پر کرده است. پس حالا نوبت مدیران رسانه است تا جسارت کنند و با فرصت دادن به چهره‌های طناز و مستعد که دست پرورده خود رامبد جوان هستند و در مکتب او کار آموزی کردند جریان جدیدی از برنامه سازی را در شبکه نسیم و دیگر شبکه‌های تلویزیون راه بیاندازند تا هم اتفاقی انگیزشی را رقم بزنند و هم فرصتی بدهند تا رامبد جوان‌ها هم بروند و تازه نفس و پر انرژی بازگردند.

تلویزیون باید به جای سپردن زمام اجرا به بازیگرانی، چون مهران رجبی و یا بشیر حسینی‌ها که انصافا اشتباه است به چهره‌های جدیدی که می‌توانند جایگاه اجرای متفاوت و پرطرفدار رسانه ملی را دوباره به روز‌های اوج برگردانند اعتماد کنند.

فرزاد حسنی، علیخانی و فردوسی‌پور حاصل مدیریت درست در سیما هستند

در هفته‌های گذشته و پس از پست اعتراضی رامبد جوان بخاطر اتفاقات اخیر، بازهم شایعه قطع جوان با تلویزیون داغ شد. پس از تعطیلی «خندوانه» با پایان فصل هشتم در مردادماه امسال، شایعاتی درباره تعطیلی دائمی این برنامه منتشر شد که عدم تکذیب آن توسط رامبد جوان و تهیه‌کننده برنامه، به این شایعات قوت بیشتری داد.
در نهایت و درست در زمانی که قراربود رامبد جوان پروژه بزرگ خود را برای شبکه نسیم در قشم کلید بزند، آن را متوقف کرد تا این شایعات به حقیقیت نزدیک‌تر شوند و حالا می‌شود با اطمینان بیشتری گفت که دیگر قرار نیست از این پس رامبد جوان با تلویزیون همکاری کند.

با این تفاسیر، نه تنها مخاطبان تلویزیون دیگر برنامه‌ی جدیدی از «خندوانه» نمی‌بینند، بلکه دیگر رامبد جوان که سالیان سال با تلویزیون همکاری‌های موفقی داشت را نیز در قاب جعبه جادویی نخواهند دید؛ و این یعنی یک تهدید نه یک فرصت برای تلویزیون تا عزم خود را جزم کند برای پرورش چهره‌های نو!

ایران هزاران رامبد جوان می‌تواند داشته باشد اگر مدیران بخواهند. رامبد جوان پسر طناز وهنرمند همین مرز و بوم است که روزی از اعتماد یک مدیر به امروز رسیده است.

انتهای مطلب

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
0
0
نمونه بارز یک خبر گزاری جکومتی
مدیر پایگاه با سلام و احترام خدمت شما دوست بزرگوار؛
با توجه به نظر شما احتراما اعلام می کنیم که این رسانه کاملا به بخش خصوصی ارتباط دارد و به هیچ وجه زیار مجموعه یا بودجه بگیر از جایی نیست!
با تشکر از اینکه ما را مطالعه می‌کنید.
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی