تاریخ انتشار: ۱۳:۳۰ - ۲۴ آبان ۱۴۰۱ - 2022 November 15
کد خبر: ۲۲۶۹۶

افزایش قیمت بیش از ۷۰ میلیون یک خودرو!

بازار خودرو‌های داخلی چنان آشفته است حتی مافیای این بازار نیز فکر نمی‌کرد بتواند اینگونه آن را به هم بریزد؛ به طوری که یک خودرو در چند هفته بیش از ۷۰ میلیون افزایش قیمت داشته است.
افزایش قیمت بیش از ۷۰ میلیون یک خودرو!

به گزارش تلنگر؛ بازار خودرو در عجیب‌ترین وضعیت ممکن است؛ وضعیتی که قیمت خودرو در آن در حال افزایش است و مشتری‌ای هم برای ان نیست، وزارت صمت هم در این شرایط به مشکل خورده و نمی‌داند که چه باید بکند.

تورم رکودی در بازار خودرو وادر فاز جدیدی شده است و در حالی که بازار خالی از مشتری است، قیمت‌ها روندی افزایشی را تجربه می‌کنند؛ به طور مثال قیمت دناپلاس اتوماتیک توربو ۷۰ میلیون تومان جهش کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، مقایسه تغییرات قیمت‌ها از ابتدای پاییز تاکنون حاکی از آن است که قیمت خودروهای داخلی از ۴ تا ۷۰ میلیون تومان گران شده است. بنا به این گزارش، قیمت پراید ۱۱۱ با رشد ۴ میلیون تومانی، پراید ۱۳۱ در حدود ۸ میلیون تومانی و پراید ۱۵۱ حدود ۴ میلیون تومانی روبه‌رو شده است. این در شرایطی است که قیمت پژو۲۰۶ تیپ دو ۲۶ میلیون تومان، پژو۲۰۷ اتوماتیک ۱۵ میلیون تومان و پژو۲۰۷ دنده‌ای ۵۱ میلیون تومان گران شده است.
در این میان، بررسی قیمت‌ها نشان می‌دهد که قیمت تارا اتوماتیک ۴۰ میلیون تومان، تارا دنده‌ای ۵۲ میلیون تومان، تیبا هاچ‌بک ۱۲ میلیون تومان و دناپلاس اتوماتیک توربو ۷۰ میلیون تومان افزایش داشته است.

انتهای مطلب

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی