تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - ۲۴ آبان ۱۴۰۱ - 2022 November 15
کد خبر: ۲۲۶۹۷

پنجره نقل و انتقالات استقلال بسته می‌شود؟

نتیجه پرونده جنجالی باشگاه استقلال در کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال اعلام شد؛ در این شکایات وضعیت بسته شدن پنجره نقل و انتقالات استقلال نیز مشخص شده است.
پنجره نقل و انتقالات استقلال بسته می‌شود؟

به گزارش تلنگر؛ کیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال در اعلامیه‌ای نتایج پرونده‌های مطرح شده در این کمیته را اعلام کرد.این کمیته در خصوص پرونده‌های جنجالی احمد موسوی از باشگاه استقلال نیز اعلام نتیجه کرده است.

با توجه به شکایت علی عباسی از باشگاه ایران جوان بوشهر، کمیته وضعیت نسبت به دعوای خواهان با توجه به اعلام رضایت وی، قرار رد صادر کرد.

در پی شکایت احمد موسوی از باشگاه استقلال، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴۸ میلیارد و ۲۶۸ میلیون و ۵۶۰ هزار و ۶۴۶ ریال بابت اصل خواسته و مبلغ یک میلیارد و ۵۲ میلیون و ۲۵۴ هزار و ۶۲۲ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید.

در پرونده شکایت محمدرضا فصیحی از باشگاه ایران جوان بوشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۸ میلیون و ۳۴۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به خواسته خواهان بابت مازاد به میزان ۲۰۰ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.
با توجه به شکایت محمد عابدی از باشگاه شمس آذر قزوین، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۹ میلیون و ۶۲۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

شایان ذکر است هیچ خبری از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات استقلال نیست و خطری آبی پوشان را تهدید نمی‌کند.

انتهای مطلب

برچسب ها: باشگاه استقلال
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی