تاریخ انتشار: ۰۸:۴۰ - ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - 2022 November 17
کد خبر: ۲۲۷۰۴

اسامی شهدا و مجروحان حادثه تروریستی ایذه اعلام شد

لیست شهدا و مجروحان حادثه تروریستی ایذه اعلام شد؛ این لیست شامل دو کودک ۹ و ۱۳ ساله است.

اسامی شهدا و مجروحان حادثه تروریستی ایذه اعلام شد

به گزارش تلنگر؛ ساعت 17:30 دقیقه دیروز در حمله تروریستی راکبین دو دستگاه موتور سبکلت، اقدام به رگبار بستن با سلاح جنگی بر روی مردم و نیروهای امنیتی کردند که در جریان این حادثه 6 نفر کشته و چند تن زخمی شدند؛ ضاربین متواری شدند.

تعداد شهدای حادثه تروریستی شامگاه چهارشنبه ایذه، با شهادت ۲ نفر از مجروحان این حادثه کور به هفت نفر افزایش یافت.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز صبح پنجشنبه با تایید این خبر به خبرنگار ایرنا گفت: علی مولایی که در حادثه تروریستی ایذه مجروح شده بود به دلیل وخامت حال وی، به همراه ۲ مجروح دیگر این حادثه، به بیمارستان گلستان اهواز اعزام شد که تلاش پزشکان برای نجات جان وی نتیجه نداد و وی بامداد امروز به خیل شهیدان پیوست.

علیرضا نجفی اسامی شهدای این حادثه را رضا شریعتی ۲۵ ساله،  کیان پیرفلک ۹ ساله،  اشرف نیک بخت ۴۵ ساله،  آبتین رحمانی ۱۳ ساله، علی مولایی، و ۲ نفر با هویت نامعلوم بیان کرد.

در حادثه کور تروریستی شامگاه چهارشنبه در ایذه که با به رگبار بستن مردم و ماموران حافظ امنیت از سوی ۲ موتور سوار در مرکز شهر ایذه رخ داد، پنج نفر شهید و ۱۰ نفر دیگر مجروح شدند. در حادثه کور تروریستی شامگاه چهارشنبه در ایذه که با به رگبار بستن مردم و ماموران حافظ امنیت از سوی ۲ موتور سوار در مرکز شهر ایذه رخ داد، پنج نفر شهید و ۱۰ نفر دیگر مجروح شدند.

در ادام فیلمی از وضعیت مردم ایذه در کنار بیمارستان این شهر را مشاهده می‌کنید که نگران عزیزان خود هستند.

انتهای مطلب

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی