تاریخ انتشار: ۱۸:۴۹ - ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - 2022 November 19
کد خبر: ۲۲۷۱۱

سلاح پنهان کی روش برای بازی انگلیس+ فیلم

تیم ملی فوتبال کشورمان در 30 آبان اولین بازی خود را در جام جهانی برگزار می‌کند؛ در این بازی کی‌روش سلاح مخفی خود را رو می‌کند!

به گزارش تلنگر؛ کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان همیشه استراتژی مشخصی در بازی دارد؛ گل نخوردن و اقتصادی بازی کردن! 

این دو جمله گرچه از نظر خیلی‌ها ساده است اما وقتی توازن قدرت بین دو تیم برقرار نباشد کاری است سخت و دشوار؛ کاری که نیاز به اهرم‌هایی دارد که فشار را از روی تیم برای دقایقی بردارد.

برنامه کی‌ روش برای بازی با انگلیس چیست؟

سلاح پنهان کی روش برای بازی انگلیس+ فیلم

به نظر می‌رسد کی روش جز توانایی‌های خاص تیم خودش روی عوامل دیگری در این بازی می‌تواند حساب کند؛ از جمله اشتباهات فردی و پر تکرار بازیکنان تیم ملی انگلیس مخصوصا در خط دفاعی و جایی که دو بازیکن تیم منچستر یونایتد می‌توانند کمک حال تیم ملی فوتبال کشورمان باشند.

هری مگوایر ستاره اشتباهات

هری مگوایر کاپیتان تیم ملی انگلستان و یکی از مدافعان اصلی این تیم در مسابقات جام جهانی یکی از پر اشتباه‌ترین مدافعان فوتبال انگلیس است. او در طول فصل گذشته تعداد زیادی خطای بی مورد داشته و پنالتی‌هاهی زیادی داده است؛ او به مشکلات زیادی در یارگیری تک به تک و تشخیص موقعیت مکانی درست دارد و در ضد حمله‌ها می‌تواند پاشنه آشیل سه شیرها باشد.

لوک شاو ستاره گرانقیمت؛ اما بی‌فایده!

لوک شاو نیز از بازیکنانی است که در این سالها با قیمتی زیاد به منچستر یونایتد آمده است و نتوانسته در این دوره زمانی خود را نشان دهد. او نیز از مدافعان پر اشتباه تیم ملی انگلستان است. او در چند بازی گذشته منچستر بسیاز ضعیف عملکرده است.

طارمی و آزمون تنبیه بزرگ برای سه شیرها

در حالی که دو مدافع تیم ملی انگلیس پر اشتباه و پنالتی ده هستند که سردار آزمون و مهدی طارمی دو مهاجم ملی‌پوش کشورمان با سرعت زیاد و قدرت دریبل و پنالتی‌گیری می‌توانند کابوس شب قبل از بازی طرفداران انگلیس باشند. 

توجه شما را به فیلمی از عملکرد درخشان مهدی طارمی در تیم پرتو جلب می‌کنیم. 

انتهای مطلب 

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی