تاریخ انتشار: ۰۹:۳۰ - ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - 2022 November 27
کد خبر: ۲۲۷۵۲

زن جیب‌بر بازار دستگیر شد!

زن جیب‌بر معروف بازار تهران به 35 فقره جیب‌بری در بازار اعتراف کرد.

دستگیری زن جیب‌بر بازار تهرانبه گزارش تلنگر؛ پس از گزارشات متعدد جیب‌بری در محدوده خاصی از بازار تهران با یک شگرد ماموران پلیس آگاهی تهران جهت جلوگیری از جیب‌بری متوالی وارد عمل شده و به شناسایی میدانی پرداختند. موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

بنابر حساسیت موضوع، کارآگاهان اداره هفدهم برای تحقیقات میدانی راهی بازار تهران شدند و پی بردند، یک زن جوان در مغازه و خیابان‌های شلوغ با شگرد جیب‌بری اقدام به سرقت تلفن‌همراه شهروندان کرده است.

کارآگاهان اداره هفدهم در گام نخست با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و تحقیقات گسترده هویت و مخفیگاه متهم را در جنوب تهران شناسایی کردند و متوجه شدند وی سابقه سرقت دارد.

کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی راهی مخفیگاه متهم شدند و وی را در یک عملیات منسجم دستگیر و به مقر پلیس انتقال دادند.

زن جوان پس از انتقال به اداره هفدهم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به ۳۵ فقره سرقت جیب‌بری از شهروندان در بازار تهران اعتراف کرد. ضمنا در مخفیگاه وی 5 دستگاه گوشی مسروقه نیز کشف شد.

با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر مالباختگان دیگر در اختیار کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

شهروندان گرامی برای جلوگیری از جیب‌بری در مکان‌های شلوغ خصوصا بازار باید توجه داشته باشید که ضمن همراه نداشتن پول نقد و اشیاء قیمتی؛ گوشی همراه و لوازم ارزشمندی که همراهتان هستند در فضای مطمئنی قرار داشته باشند.

انتهای مطلب

 

 
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی