تاریخ انتشار: ۰۹:۴۵ - ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - 2022 November 29
کد خبر: ۲۲۷۵۸

رئیس رسانه ملی: رسانه‌های لندن نشین اخلاق حرفه‌ای را از ما یاد بگیرند!

جبلی رئیس سازمان وزین صدا و سیما در سخنانی گفتند رسانه‌های لندن نشین اخلاق حرفه‌ای را بلد نیستند؛ در همین رابطه بنده پیشنهاد می‌دهم با ارسال تنی چند از مجریان و کارآزموده‌های رسانه ملی به رسانه‌های آنور آبی اخلاق حرفه‌ای را هم صادر کنیم!
رئیس رسانه ملی: رسانه‌های لندن نشین اخلاق حرفه‌ای را از ما یاد بگیرند!

به گزارش تلنگر؛ «پیمان جبلی» ریاست سازمان وزین صدا و سیما در سخنانی در جمع عشاق و دلباختگان فرمودند رسانه‌های لندن نشین با لجن پراکنی وقت گرانقدر همکاران در رسانه ملی را می‌گیرند؛ جناب جبلی اهمیتی ندهید دیوانه‌اند دیگر شما هم که در تلاش هستید جواب دیوانه را بدهید، به نظرم وقتتان را بگذارید برای هزینه ایجنت و حق رشد؛ چرا که تا چند وقت دیگر وقتی رسانه‌های ضد انقلاب را نگاه می‌کنیم فکر می کنیم زدیم یکی از کانال‌های سیما انقدر که مجری خودی آنجا است؛ به نظرم حداقل حق رشدی حق معرفی‌ای چیزی از آنها بگیرید!

جناب جبلی -که انشاالله عمر ریاستشان بلند باد- فرموند: رسانه‌های معاند به دنبال گمراه‌سازی افکار عمومی هستند و تلاش دارند که اذهان عمومی را به سمت و سوی غیر واقعیت بکشانند؛ خوب برادرم حداقل شما واقعیت را بگویید! ما که رسانه هستیم حرف‌های منوتو و بی بی سی و ایران اینترنشال را می‌شنویم بعد هم کانال شبکه خبر را می‌گیریم تا با گرفتن وسط حرف بفهمیم راستش چیست!

جناب رئیس فرمودند شبی نیست برنامه‌ای تولید نکنیم که جواب آنور آبی‌ها را بدهیم؛ برادر به ما می‌گویید؟ آقا به مسئولین بگویید که کمتر گزافه بگویند و با حرف‌های عجیب و غریب باعث دادن سوژه به آن رسانه‌ها شوند؛ وقت مردم و تریبون‌های انقلاب هم کمتر گرفته می‌شود؛ به خدا!

آقای رئیس یک چیز را فکر کنم به شما نگفتند؛ مخاطبین شما! مخاطبین آنها! چرا که معدود افرادی که این روزها مخاطب رسانه ملی هستند دو گروهند؛ یا ماهواره ندارند و مجبورند رسانه ملی ببینند؛ یا کلا اهل ماهواره نیستند؛ آنها هم تا جایی که من می‌دانم بیشتر فیلم و سریال تکراری می‌بینند تا اخبار آن رسانه‌را؛ ضمنا مخاطبین شما مخاطبین آنها نیستند که فرمودید " وقتی که مخاطبیبن ما شاهد تلاش‌های مکرر رسانه‌های معاند هستند تا موضوعی دروغین را القا کنند و بعد خلاف آن ثابت می‌شود، به مرور زمان اعتمادشان را نسبت به این رسانه‌ها از دست می‌دهند " به نظر بنده جمله صحیح این بود که وقتی مخاطبین گذشته رسانه ملی؛ حرفهایی را از رسانه معاند می‌شنوند که راست و دروغ را در هم کرده‌اند وبرخی دروغهایش بر ملا می‌شود اعتمادشان را به آنها هم از دست می‌دهند؛ خوب الحمدالله تا امروز می‌گفتند این دروغ می‌گوید از فردا آن هم دروغگو است و در ماهواره هم فقط فیلم می‌بینند!

اخلاق حرفه‌ای هم که فرمودید به دلیل آن است ما کم کاری می‌کنیم؛ رسانه ملی باید تعداد نیروی بیشتری به شبکه‌های لندن نشین بفرستد؛ اینگونه می‌توان آن شبکه‌ها را هم به راه راست هدایت کرد؛ چرا که شما مدیران صدا و سیما چنان هنرمندید که از تمام دوستان مجری و بازیگر فکر کنم فقط جناب رجبی و خیابانی ماندند و دارند کار می‌کنند!
انتهای مطلب
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی