تاریخ انتشار: ۰۹:۱۰ - ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - 2022 December 01
کد خبر: ۲۲۷۸۹

کیهان تغییر رویه داد؛ بازیکنان دیگر بی‌غیرت نیستند!

کیهان این روزها از رفتار ذاتی خود خارج شده و نشان داده اگر بخواهد می‌تواند در فرمول‌های حرفه‌ای خبر هم مطلب منتشر کند!
کیهان تغییر رویه داد؛ بازیکنان دیگر بی‌غیرت نیستند!

به گزارش تلنگر؛ امروز داشتم فکر می‌کردم که به بازیکنان تیم ملی باید بگویم بی‌غیرت یا نه! آخر این وظیفه رسانه‌هایی نظیر کیهان بود و ما به آنها خورده می‌گرفتیم که این چه سبک نوشتار است؟ اما کیهان گویا تغییر رویه داده است و در مطلبی نوشته: در حالی که بازیکنان همه تیم‌ها (شرقی و غربی، آمریکایی و اروپایی و آسیایی و آفریقایی، با انواع نظام‌های سیاسی) طبق پروتکل جاری جام‌جهانی، سرود ملی می‌خوانند تا با قدرت روحی بیشتر به مصاف حریفان بروند، به دودستگی در تیم ایران دامن‌زدنند و برخی بازیکنان را از خواندن سرود ملی در بازی اول بازداشتند!

رسانه‌های بی‌رگ و ریشه‌ای که گردانندگان‌شان، غرق مبتذل‌ترین شیوه‌های شادی و عیاشی و هرزگی در غرب هستند، شادی را از مردم‌شان دریغ کنند و خواستار خوشحالی در صورت باخت تیم ملی و عدم شادمانی و احساس سوگواری در صورت پیروزی تیم ملی (مثلا مقابل تیم قدرتمند ولز) شدند!

تیم ملی ما در کنار همه مشکلات مجبور شد با این خباثت نابرادرانِ وطن‌فروش بجنگد؛ نابرادرانی که «چند دهم یک درصد» ملت بزرگ ما هم نمی‌شوند، اما با پشتیبانی سیاسی، اقتصادی، و رسانه‌ای جبهه‌ای متشکل از آمریکا، انگلیس، اسرائیل و سعودی (و برخی منافقین دو دوزه‌باز در داخل)، هیاهوی بسیار دارند و مأمورند تا برای تضعیف ایران قدرتمند، به تفرقه و دودستگی میان ملت ما دامن بزنند.

این جملات منتشر شده در کیهان در حمایت از تیم ملی در حالی است که این روزنامه بعد از بازی ایران با ولز، این تیم را بی غیرت خواند و بعدا مجبورشد عذرخواهی کند.

انتهای مطلب

 

 

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی