تاریخ انتشار: ۱۲:۲۷ - ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - 2022 December 05
کد خبر: ۲۲۸۴۱

حاشیه‌های جشنواره "میدل‌بست" برای بن‌ سلمان

جشنواره موسیقی میدل بیست که در آن به سبک غربی کسنرت اجرا می‌شود و رقص زنان ایرادای ندارد موجب ناراحتی کاربران فضای مجازی عربستان شد.

حاشیه‌های جشنواره

به گزارش تلنگر؛ برگزاری جشنواره " میدل بیست " حواشی زیادی به همراه داشت و بسیاری از شهروندان سعودی که در فضای مجازی فعال هستند از آن انتقاد کردند.

بسیاری از کاربران و فعالان سعودی خشم خود را از اعمال و اقدامات غیراخلاقی در جشنواره موسیقی که در ریاض برگزار شد، ابراز کردند.

جشنواره موسیقی «میدل بیست»  در عربستان  شاهد اقداماتی نامتعارفی  بود که این امر منجر به خشم سعودی‌ها شد.

بسیاری از کاربران سعودی در توییتر با هزاران توییت خشم خود را از برخی اقدامات نامتعارف و تکان‌دهنده که متناقض با جامعه محافظه‌کارانه عربستان است ابراز کردند.

کاربران سعودی  ویدیو‌های زیادی را منتشر کردند که میزان انحطاط  و فساد عربستان از زمان به قدرت رسیدن «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی را نشان می‌دهد.

جشنواره موسیقی «میدل بیست» به عنوان بخشی از جشن‌های «موسم ریاض» هر سال از تاریخ ۱۶ تا ۲۱ دسامبر با مشارکت هنرمندان عرب و جهان در عربستان برگزار می‌شود.

این جشنواره در ریاض، پایتخت عربستان سعودی برگزار شد و وابسته به سازمان سرگرمی به ریاست «ترکی آل شیخ» است.

رژیم آل سعود که این جشنواره را بزرگترین رویداد در خاورمیانه نامیده است، به سبب مغایرت با آداب و سنت‌های جوامع عربی از جمله پایکوبی دختران با لباس‌های نامتعارف مورد انتقاد شدید قرار گرفت.

حاشیه‌های جشنواره

حاشیه‌های جشنواره

حاشیه‌های جشنواره

انتهای مطلب

برچسب ها: جشنواره عربستان
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی