تاریخ انتشار: ۰۷:۵۰ - ۰۱ دی ۱۴۰۱ - 2022 December 22
کد خبر: ۲۲۹۴۵

خرازی؛ تو که دستت می‌رسد کاری بکن!

این روزها سخنان کمال خرازی پیرامون موضوع برجام به عنوان راهبردی جدید از سوی نظام برای حل مناقشات با قدرت‌های جهانی تلقی شده است؛ اما آقای خرازی شما که دستت می‌رسد کاری بکنید و گره‌های دیگر را هم باز کنید!
خرازی؛ تو که دستت می‌رسد کاری بکن!

به گزارش تلنگر؛ سخنان کمال خرازی به عنوان مشاور رهبر انقلاب در جمع خبرنگاران مبنی بر حل شدن بسیاری از مشکلات در حیطه امضاء برجام و پیشرفت آن باعث شد تا کورسوی امیدی برای اقتصاد و مردم ایجاد شود.

مصوبه راهبردی «اف‌ای‌تی‌اف» را به یمن مصلحت‌اندیشی از چاه ویل مجمع تشخیص مصلحت درآورید. به ظاهر نظام تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی‌مان قفل است و مسیر‌هایی برکت‌زا در آن مسدود. بحران حل نشده هم که کم نداریم.

همه درمان‌ها همچنان ممتنع، همه درد‌ها همچنان پابرجا بی‌خیال باخت‌ها و خساراتی پیدا و پنهان و بار‌هایی فزاینده و جانکاه بر دوش مردم!
اکنون نیز در میانه آژیر‌های هشدار به صدا در آمده چه در درون و چه در بیرون، جناب دکتر کمال خرازی، خبر خوش آمادگی‌مان برای بازگشت به تعهدات برجامی را داده‌اند و باقی ماندن تنها یک مانع مساله پادمان‌ها، خدا قوت به همگی دست‌اندرکاران، میوه‌ای دیررس و به امید خدا در حال رسیدن. شاید.

باورمند به شرایط سخت درگیر شروط و بهانه‌هایی مزمن و بر زمین مانده را کنار بگذاریم و همه تلاش‌های‌مان را برای حل همین یک بحران متمرکز کنیم. چه باک از بازگشت‌مان به همان شرایط برجامی بعد از سال‌ها؟ چه باک از گمان‌هایی بر سر «عقب‌نشینی» و چه جای ترس از شماتت‌هایی بر سر رسیدن‌مان به همان نقطه‌ای که مدبرانه از آن عبور کرده بودیم؟

آقای دکتر خرازی؛ شما که شکر خدا دست‌تان به مراجع عالی تصمیم‌ساز می‌رسد برای حل این مشکل آستینی بالا بزنید و دست در دست عقلایی اثرگذار قدمی برای درمان این درد بزرگ بردارید. از وزیر محترم امور خارجه‌مان که به ظاهر کاری ساخته نیست، وزارت خارجه‌مان بیشتر به لطف کنشگری عواملی به ظاهر برجام‌ستیز، قدمی در این میان برنداشته که هیچ، با کاهلی‌ها و تأخیر‌هایی مزمن دردی بر درد‌ها افزوده است. در این راستا لطفی کرده و مصوبه راهبردی «اف‌ای‌تی‌اف»، ملازم با باردهی برجام و به‌واقع نردبانی برای چیدن میوه‌های آن را نیز به یمن مصلحت‌اندیشی پیش‌گفته از چاه ویل مجمع تشخیص مصلحت درآورید، گشودن گره‌های انتخاب آزاد مردم با حاصل افزودن بر کارآمدی‌ها و غنی‌سازی سرمایه‌های انسانی‌مان فعلا بماند تا بعد.

انتهای مطلب

برچسب ها: کمال خرازی برجام
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی