تاریخ انتشار: ۰۸:۰۴ - ۰۱ دی ۱۴۰۱ - 2022 December 22
کد خبر: ۲۲۹۴۶

دردسرهای آقای داماد برای زاکانی!

کار آقای داماد به نقطه‌ای رسیده است که اعضای شورای شهر تهران تلویحا از حضور و نفوذش در شهرداری انتقاد کردند؛ این امر می‌تواند زمینه‌ساز صریح‌تر شدن اعضای شورای شهر تهران هم بشود!
دردسرهای آقای داماد برای زاکانی!

به گزارش تلنگر؛ داماد شهردار تهران این روزها دوباره حاشیه ساز شده است؛ موضوعی که می‌تواند در مقطع کنونی که زاکانی به دلیل حکم دیوان عدالت اداری برای تصدی شهرداری تحت فشار است او را وارد بحرانی جدید کند.

تقریبا مشخص بود که منظور اعضایی که تذکر دادند، چه شخصی بود و ضمیر مرجع خودش را پیدا می‌کند ولی این موضوع به شفافیت موضوع کمک نمی‌کند.

دلیل آنکه اعضای شورای شهر صراحتا اسم افراد متخلف را نمی‌برند چیست؛ این مدل سخنان برداشت‌ها رابه سمت داماد آقای زاکانی سوق می‌دهد.

درست است که مدرکی که دال بر دخالت ایشان در امور شهرداری باشد یافت نشده است اما در این رابطه افرادی که از بدنه شهرداری ‌هم هستند مدعی هستند که داماد ایشان همچنان در شهرداری حضور دارند و البته شهردار تهران در نشست ۱۵ آذر خود با دانشجویان شریف هم این موضوع را رد نکرد و زمانی که دانشجویان درباره حضور دامادشان سؤال پرسیدند، گفتند ایشان مورد وثوق‌شان است و فردی توانمند و نخبه است که به‌صورت رایگان خدمت می‌کند و درست است که حکمشان لغو شده، اما همچنان فی‌سبیل‌الله کار می‌کند.

انتهای مطلب

 
 

 

 

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی