تاریخ انتشار: ۰۹:۱۸ - ۰۵ دی ۱۴۰۱ - 2022 December 26
کد خبر: ۲۲۹۷۴

سرمربی ژاپن ابقاع شد!

فدراسیون فوتبال ژاپن اقدام به ابقاع سرمربی خود کرد و این سرمربی بعد از جام جهانی نیز به کار خود ادامه خواهد داد.
سرمربی ژاپن ابقاع شد!

به گزارش تلنگر؛  تیم ملی ژاپن جزو معدود تیم‌های آسیایی بود که خوش درخشید و دیده شد؛ تیمی که با شرافت بازی کرد و افتخاری شد برای آسیا و خیلی از آسیایی‌ها را خوشحال کرد.

فدراسیون فوتبال ژاپن به سرمربی خود اعتماد می‌کند تا او نخستین مربی باشد که بعد از جام جهانی به کار خود ادامه می‌دهد.

تیم ملی فوتبال ژاپن در جام جهانی ۲۰۲۲ عملکرد خوبی از خود نشان داد. ژاپن در گروه مرگ توانست برابر دو تیم بزرگ اسپانیا و آلمان به پیروزی دست پیدا کند و به عنوان تیم نخست راهی دور بعد شود.

سامورایی‌ها در یک هشتم نهایی هم عملکرد خوبی برابر کرواسی داشتند، اما درخشش سنگربان جوان کروات‌ها باعث شد تا آن‌ها در ضربات پنالتی شکست بخورند و از دور رقابت‌ها حذف شوند.

طبق اعلام خبرگزاری کیودو ژاپن، سران فدراسیون فوتبال ژاپن به هاجیمه موریاسو سرمربی تیم اعتماد و ایمان دارند و این مربی جوان به کار خود بعد از جام جهانی ۲۰۲۲ ادامه خواهد داد.

این رسانه ژاپنی اعلام کرد که به زودی این خبر به صورت رسمی اعلام می‌شود تا موریاسو تیم را آماده جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ کند.

از مارسلو بیلسا به عنوان جدی‌ترین گزینه برای جایگزینی موریاسو نام برده می‌شد که به نظر می‌رسد در نهایت فدراسیون فوتبال ژاپن تصمیم گرفت که به این

سرمربی ۵۴ ساله اعتماد کرده و او را در پستش ابقا کند.

موریاسو به نخستین سرمربی در تاریخ فوتبال ژاپن تبدیل شد که بعد از جام جهانی به کار خود در نیمکت سامورایی‌ها ادامه می‌دهد.

انتهای مطلب

برچسب ها: ژاپن جام جهانی
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی