تاریخ انتشار: ۱۵:۳۰ - ۰۵ دی ۱۴۰۱ - 2022 December 26
کد خبر: ۲۲۹۷۶

خودرویی که سود عجیبی به دلالان می‌دهد!

فونیکس از جمله خودروهایی هست که دلالان روی سود اختلاف عجیب قیمت آن بین کارخانه و بازار حساب باز کردند!
خودرویی که سود عجیبی به دلالان می‌دهد!

به گزارش تلنگر؛  بازار خودرو این روزها سودهای عجیب یک‌شبه زیادی دارد؛ بازاری که در آن شرایط برای دلالان کاملا مساعد است.

فونیکس FX تیپ اکسلنت را با قیمت حدود یک میلیارد و 280 میلیون تومان به فروش رسید که بر اساس آگهی های منتشر شده، رنگ مشکی و نوک مدادی این کراس اوور در محدوده یک میلیارد و ۶۵۰ تا یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده اند.

حدود ساعت ۱۹ سوم دی ۱۴۰۱، اولین مرحله فروش فونیکس FX تیپ اکسلنت به پایان رسید. به گفته نمایندگی های مدیران خودرو، به خاطر حجم بالای تقاضا ساعاتی وبسایت فروش این شرکت با اختلال هایی همراه شد. اما پس از پایان ثبت نام این کراس اوور جدید، شاهد هستیم که تعدادی آگهی برای فروش حواله این خودرو در فضای مجازی منتشر شده و به عبارتی اولین قیمت گذاری FX اکسلنت در بازار آزاد رخ داده است.

در روزهای گذشته شنیده ها حاکی از آن بود که مدیران خودرو فونیکس FX تیپ اکسلنت را با قیمت حدود یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به فروش می رساند. اما با اعلام شرایط فروش این کراس اوور جدید، مشخص شد که قیمت آن یک میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان است.

همین مسئله سبب شد تا با عرضه اولیه این خودرو، حجم بالای تقاضا ثبت شود و حال حواله های فونیکس FX برای سرمایه گذاری دلالان جذاب شده است. پیگیری های خبرنگار اسب بخار نشان می دهد که حواله فونیکس FX اکسلنت در رنگ های مختلف در آگهی ها موجود شده اند.. البته باید گفت که این اعداد صرفاً از سوی دلالان اعلام می شوند و هنوز معامله ای با قیمت ها صورت نگرفته است و احتمال دارد تا روزهای آتی قیمت بازار فونیکس FX اکسلنت تغیر کند.

بر اساس آگهی های منتشر شده، برای فونیکس FX اکسلنت سفید رنگ قیمتی حدود یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان تا یک میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان اعلام می شود. همچنین رنگ های مشکی و نوک مدادی این کراس اوور در محدوده یک میلیارد و ۶۵۰ تا یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده اند. متقاضیان خرید حواله FX از دلالان باید توجه داشته باشند که بر اساس بخشنامه مدیران خودرو، اولین سری این کراس اوور تا ۴۵ روز کاری آینده به مشتریان تحویل داده می شود و عملاً نمونه آماده تحویل با پلاک از این خودرو در بازار وجود ندارد.

انتهای مطلب

برچسب ها: خودرو
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی