تاریخ انتشار: ۱۳:۳۲ - ۱۱ دی ۱۴۰۱ - 2023 January 01
کد خبر: ۲۳۰۱۸

کشف 110 کیلو گرم مواد مخدر در مرز سراوان

قاچاقچیانی که قصد وارد کردن 110 کیلو گرم انواع مواد مخدر را داشتند ، توسط نیرو های مرزی دستگیر شدند.
کشف 110 کیلو گرم مواد مخدر در مرز سراوان

به گزارش تلنگر ؛ فرمانده مرزی سراوان گفت : مرزداران سراوان برابر وظایف ذاتی خود با هرگونه تجاوز و اقدامات غیر قانونی در مرز مخصوصا قاچاق موادمخدر که بلای خانمان سوز جوانان کشور است ، برابر قانون برخورد خواهند کرد.

سرهنگ حسنی علی فراهی،افزود: مرزداران هنگ مرزی سراوان با اشراف اطلاعاتی و کنترل مستمر نوار مرزی حوزه استحفاظی، مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند مقادیری مواد افیونی را از آن‌سوی مرزها وارد کشور کنند.

فرمانده هنگ مرزی سراوان بابیان اینکه مبارزه با سوداگران مرگ به‌صورت ویژه در دستور کار عملیاتی مرزبانان قرار گرفت، افزود: مرزداران هنگ مرزی سراوان با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان به اجرای گشت‌های پوششی و کمین‌های هدفمند پرداخته و سوداگران مرگ را که در حال انتقال محموله مواد مخدر به کشور بودند مشاهده کردند.

وی در ادامه اظهار کرد: سوداگران مرگ زمانی که خود را در کمین مأموران گرفتار می‌بینند، اقدام به تیراندازی به سمت مرزداران کرده که مأموران نیز بلافاصله با اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب مقابله‌به‌مثل کرده که به علت حجم زیاد آتش مرزداران، قاچاقچیان عرصه را بر خود تنگ دیده و بارها کردن موتورسیکلت و محموله مواد مخدر از محل متواری شدند.

فراهی در ادامه بیان کرد: مرزداران و مجاهدان فی سبیل الله هنگ مرزی سراوان، در این عملیات ضمن توقیف یک دستگاه موتورسکلیت موفق شدند مقدار ۱۱۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کنند.

فرمانده هنگ مرزی سراوان در پایان بابیان اینکه شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده در دستور کار این فرماندهی قرار دارد.

انتهای مطلب/ی.ن

برچسب ها: قاچاق موادمخدر
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی