تاریخ انتشار: ۱۶:۲۱ - ۱۱ دی ۱۴۰۱ - 2023 January 01
کد خبر: ۲۳۰۲۲

دزدی طلا با چربی و انبر!

اهالی محل، زن و مرد موتور سواری را شناسایی کردند؛ که در اطراف محل وقوع سرقت ها پرسه می زدند. این اشخاص به دست کلانتری شهرک مهرگان مشهد دستگیر شدند.
دزدی طلا با چربی و انبر!

به گزارش تلنگر؛به دنبال وقوع چند سرقت طلا از دختران کوچک که موجب  ناراحتی روحی برای کودکان شده بود، فرمانده انتظامی مشهد دستورات محرمانه‌ای برای رصدهای اطلاعاتی دقیق، را صادر کرد.

بنابراین گروهی از افسران دایره تجسس کلانتری شهرک مهرگان با هدایت سرگرد مهدی کرامتی (رئیس کلانتری) دامنه تحقیقات پلیسی را  در حالی گسترش دادند که برخی از اهالی محل، زن و مرد موتورسواری را شناسایی کرده بودند که به طرز مشکوکی در کوچه و خیابان‌های اطراف محل وقوع سرقت‌ها تردد می‌کردند.

همین سرنخ کافی بود تا نیروهای انتظامی منابع و مخبران محلی را برای شناسایی زوج جوان موتورسوار به‌کارگیرند، طولی نکشید که منابع محلی از حضور یک زوج موتورسوار با مشخصات اعلامی از سوی پلیس خبر دادند با دریافت این خبر، بی‌درنگ گروه عملیاتی انتظامی به سرپرستی سروان خدادادی عازم منطقه دهرود شدند و دستبندهای قانون را بر دستان زن و مردی حلقه زدند که مدعی بودند زن و شوهر هستند. 

با انتقال این زوج به کلانتری یک قوطی چربی به همراه سیم‌چین کوچکی از داخل کیف‌زن 18 ساله کشف شد و بررسی‌های بیشتر نیز نشان داد که موتورسیکلت مورداستفاده آنان نیز سرقتی است. بنابراین با صدور دستوری از سوی قاضی اسماعیل عندلیب (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) بازجویی از این زوج در حالی آغاز شد که دو تن از دختران خردسال، زن جوان را شناسایی کردند.

انتهای مطلب/ی.ن
 

برچسب ها: سرقت
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی