تاریخ انتشار: ۱۰:۱۷ - ۱۴ دی ۱۴۰۱ - 2023 January 04
کد خبر: ۲۳۰۵۰

قصر 550 میلیاری رونالدو!

کریس رونالدو بازیکن جدید النصر شب گذشته وارد عربستان شد تا در ورزشگاه مرسول پارک ریاض مقابل هواداران و جمعیت عظیم خبرنگاران قرار بگیرد و بعد از آن وارد قصری که با تمام امکانات برای او تدارک دیده شده شود.
قصر 550 میلیاری رونالدو!

به گزارش تلنگر؛ ستاره جدید فوتبال آسیا با لباس تیم النصر وارد زمین فوتبال ورزشگاه مرسول پارک شد و مورد استقبال ویژه تماشاگران قرار گرفت.

کریستیانو رونالدو دارنده ۵ توپ طلای بهترین بازیکن دنیا شب گذشته در میان هزاران هواداران فوتبال عربستان در ورزشگاه خانگی النصر معارفه شد.

بعد از رونمایی رسمی رونالدو به همراه خانواده‌اش در ورزشگاه مرسول پارک رسانه‌های عربستان از خانه لاکچری و گران‌قیمت ابرستاره پرتغالی در ریاض پرده برداشتند.

رونالدو از ۳ روز گذشته هتلی لوکس در ریاض ساکن بود تا تدارک خانه‌اش دیده شود. طبق گزارش رسانه‌های عربستان قصری لاکچری و فول امکانات برای رونالدو آماده‌شده که ارزش این خانه تقریباً ۵۵۰ میلیارد تومان است.
ابرستاره پرتغالی با دستمزد سالیانه حدود ۲۰۰ میلیون یورو به گران‌قیمت‌ترین بازیکن دنیا تبدیل شد. اسطوره پرتغالی با این قرارداد بلند با سعودی‌ها تا سال ۲۰۳۰ مبلغ ۵۰۰ میلیون یورو به دست می‌آورد.

انتهای مطلب/ی.ن

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی