تاریخ انتشار: ۱۶:۰۷ - ۱۴ دی ۱۴۰۱ - 2023 January 04
کد خبر: ۲۳۰۶۲

ترانه علی دوستی امروز آزاد شد

مادر ترانه علیدوستی - با انتشار یک استوری در اینستاگرام خبر آزادی این بازیگر را اعلام کرد. او نوشته است: «ترانه ایران آزاد شد».

ترانه علی دوستی امروز آزاد شد

به گزارش تلنگر؛ مراحل اداری این آزادی انجام شد است و مادر این بازیگر سینما استوری خود درباره آزادی دخترش را تصحیح کرد. زهرا مینویی وکیل ترانه علیدوستی گفته: برای آزادی یک میلیارد تومان وثیقه دادیم. 

زهرا مینویی،‌ وکیل دادگستری، امروز، چهارشنبه، در حساب توییتری خود نوشت:با پذیرش وثیقه موکل خانم ترانه علیدوستی، امروز از زندان اوین آزاد شد.

 به نقل از وکیل علیدوستی اعلام شد که وثیقه یک میلیارد تومانی برای او تعیین‌ شده بود.

ترانه علیدوستی بازیگر نام‌آشنا و مطرح ایرانی است که از روز ۲۶ آذرماه به دنبال انتشار مطالبی در صفحه اینستاگرام خود بازداشت‌شده بود.

ساعاتی پس از اعلام خبر بازداشت او، خبرگزاری قوه قضاییه (میزان) اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرده بود:

((در پی برخی اظهارنظر‌های بدون استناد در مورد وقایع اخیر، همچنین انتشار مطالب تحریک‌آمیز در جهت حمایت از اغتشاشات خیابانی قبلی، از سوی برخی چهره‌ها و تعدادی از سلبریتی‌ها در هفته‌های گذشته برخی از این افراد جهت پاسخگویی به مقام قضایی به دادستانی تهران احضار و برخی نیز با دستور قضایی بازداشت شده‌اند.

در همین راستا، ترانه علیدوستی که در مورد برخی ادعا‌های مطرح شده‌اش مستندی و سندی ارائه نکرد ساعتی پیش به دستور مقام قضایی بازداشت شد. گفتنی است، پرونده این متهم در حال تحقیقات تکمیلی است.))

انتهای مطلب/ی.ن

شاید برایتان جذاب باشد:
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی