تاریخ انتشار: ۱۱:۴۰ - ۱۸ دی ۱۴۰۱ - 2023 January 08
کد خبر: ۲۳۰۹۷

استقلال قرار داد ساپینتو را فسخ کرد؟

یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال شایعه فسخ قرارداد ساپینتو را قویاً تکذیب کرد و گفت همچین اتفاقی رخ نداده است.
استقلال قرار داد ساپینتو را فسخ کرد؟

به گزارش تلنگر؛ حجت کریمی درباره شایعه‌ای که درباره مصاحبه نکردن مدیران استقلال مطرح شده بود توضیح داد: به هیچ وجه چنین موضوعی صحت ندارد. هیچ مقامی و هیچ دستورالعملی در رابطه با صحبت نکردن مدیران باشگاه ابلاغ نشده و همه ما در تلاشیم تا با قدرت در بازی پنجشنبه هفته جاری شرایط صعود تیم به مرحله بالاتر جام حذفی را مهیا کنیم.او اضافه کرد«نمی‌دانم این شایعات از کجا و به چه دلیل مطرح می‌شوند. هنوز بازی تمام نشده بود که با بنده تماس گرفتند و گفتند شنیده‌ایم میخواهید ساپینتو را اخراج کنید! تعجب کردم! اصلاً مگر در کار مدیریتی می‌توان به این سرعت چنین تصمیماتی گرفت. ضمن اینکه اصلاً کسی به این موضوع فکر نمی‌کند. اتفاقی رخ نداده است».

مدیر باشگاه استقلال تاکید کرد: «متاسفانه دوستان در فضای مجازی با این قبیل مسائل و طرح شایعات اینچنینی شرایط را برای آن‌هایی که میخواهند استقلال و مجموعه ما را تحت فشار بگذارند فراهم می‌کنند. نباید به کسی آتو داد. در حال حاضر تیم استقلال خودش را برای بازی مقابل تراکتور در جام حذفی آماده میکند و ما در تلاش هستیم تا تنش‌ها از تیم و بازیکنان دور شود».

وی همچنین اضافه کرد: «از هواداران عزیز نیز خواهش می‌کنم با سعه صدر و آرامش به حمایت از تیم استقلال مشغول باشند. در حال حاضر ما و سه تیم بالای جدولی ۲۷ امتیازی هستیم و به امید خدا در نیم فصل دوم امتیازات از دست رفته جبران می‌شود و دوباره به جایگاه اصلی مان برمیگردیم، گرچه همه ما از شکست هفته پایانی مقابل تراکتور ناراحتیم، اما به آینده امیدواریم».

انتهای مطلب/ی.ن

برچسب ها: تیم استقلال
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی