تاریخ انتشار: ۰۹:۴۴ - ۱۹ دی ۱۴۰۱ - 2023 January 09
کد خبر: ۲۳۱۱۳

برای اولین بار در تاریخ 121 ساله رئال بازیکن اسپانیایی در ترکیب نبود!

رئال مادرید بدون حضور هیچ یک از بازیکنان اسپانیایی خود در ترکیب اصلی، پا به زمین بازی گذاشت.
برای اولین بار در تاریخ 121 ساله رئال بازیکن اسپانیایی در ترکیب نبود!

به گزارش تلنگر؛ در ترکیب اصلی رئال مادرید نام هیچ بازیکن اسپانیایی ای مشاهده نشد، زمانی که فهرست 11 نفره بازیکنان رئال توسط کارلو آنچلوتی اعلام شد رسانه‌های اسپانیایی متوجه یک اتفاق غیرمنتظره شدند.

در حقیقت هرگز نشده بود که رئال حتی یک اسپانیایی هم در ترکیبش نداشته باشد. مصدومیت کارواخال و نیمکت نشینی بازیکنانی نظیر آسنسیو، لوکاس وازکز و سبایوس باعث این اتفاق بی‌سابقه شد. ترکیب رئال مادرید مقابل ویارئال سه فرانسوی دو برزیلی، دو المانی داشت و بلژیک، کرواسی، اتریش و اروگوئه هرکدام یک نماینده داشتند.

رئال در طول تاریخش ۴۴۳۵ بازی انجام داده که این اولین بار در تاریخش بود که حتی یک اسپانیایی هم در ترکیبش نبود.حالا سؤال بزرگ اینجاست که چرا در سال‌های اخیر مدیران رئال مادرید قید هویت اسپانیایی را در ترکیبشان زده‌اند. از تیم ملی کنونی اسپانیا بازیکنانی نظیر رودریگو هرناندز می‌توانستند در ترکیب رئال باشند.

مدیران رئال زمانی با خرید بازییکنانی نظیر ایسکو و ایارامندی به سراغ جذب بازیکنان بااستعداد فوتبال اسپانیا رفته بودند، اما در سال‌های اخیر سیاست‌ها در این زمینه کاملاً عوض‌شده است و به‌طور مثال حتی یک برزیلی همچون وینیسیوس توبیاس هم به آکادمی رئال مادرید رسوخ کرده است.

انتهای مطلب/ی.ن

برچسب ها: رئال مادرید
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی