تاریخ انتشار: ۱۱:۱۳ - ۱۹ دی ۱۴۰۱ - 2023 January 09
کد خبر: ۲۳۱۱۸

تصاویر خانه رونالدو در عربستان

تصاویری از محل سکونت کریستیانو رونالدو در ریاض عربستان، منتشر شده است که آنها را با شما به اشتراک گذاشتیم.

به گزارش تلنگر؛ کریستیانو رونالدو با حضور در ریاض و تیم النصر در بهترین محله و بهترین برج این شهر ساکن شده است. فوق‌ستاره پرتغالی النصری‌ها فعلا همراه با خانواده خود در هتل Four season در برج پادشاهی که یکی از برج‌های بلند عربستان است اقامت دارد. او ۱۷ اتاق از این هتل را به خانواده، دوستان و تیم امنیتی خود اختصاص داده است.

اتاق مخصوص رونالدو هم دو سوئیت پادشاهی است که در دو طبقه از این آسمان خراش ۹۹ طبقه واقع شده و قیمت آن مشخص نیست، اما قیمت سوئیت کوچک‌تر این هتل به نام سوئیت ریاست جمهوری شبی ۳۳۰۰ پوند ذکر شده است. گفته می‌شود هزینه اقامت یک ماهه رونالدو و همراهانش در این هتل حدود ۲۵۰ هزار پوند خواهد بود که بیش از ۱۲ میلیارد تومان می‌شود.

در همین حال، جستجو برای یافتن یک خانه دائمی جدید برای رونالدو هم ادامه دارد، زیرا او قراردادی دو و نیم ساله با تیم عربستانی امضا کرده است.

 

تصاویر خانه رونالدو در عربستانتصاویر خانه رونالدو در عربستانتصاویر خانه رونالدو در عربستانتصاویر خانه رونالدو در عربستانتصاویر خانه رونالدو در عربستانتصاویر خانه رونالدو در عربستانتصاویر خانه رونالدو در عربستانتصاویر خانه رونالدو در عربستانتصاویر خانه رونالدو در عربستانتصاویر خانه رونالدو در عربستان

انتهای مطلب/ی.ن

برچسب ها: رونالدو
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی