تاریخ انتشار: ۱۲:۴۶ - ۱۹ دی ۱۴۰۱ - 2023 January 09
کد خبر: ۲۳۱۲۱

ملکه آینده، دلباخته فوتبالیست بارسلونا شد!

تنها یک سال پس از معرفی گاوی به سطح اول فوتبال جهان در پیراهن بارسلونا، او دل از بسیاری هواداران فوتبال اسپانیا و بلوگرانا برده است و در این میان، خاندان سلطنتی اسپانیا هم استثنا نبوده‌اند.

به گزارش تلنگر؛  پابلو مارتین پائز گاویرا، بازیکن جوان بارسلونا که معمولاً با نام گاوی شناخته می‌شود، توجه‌ها را به خود جلب کرده و به نظر می‌رسد که این توجه حالا به خانواده سلطنتی در اسپانیا نیز رسیده است. برخی از رسانه‌های این کشور مدعی اند که لئونور ولیعهد و دختر پاشاده این کشور به گاوی علاقه‌مند است.

ملکه آینده، دلباخته فوتبالیست بارسلونا شد!

 رسانه‌های اسپانیایی این ادعا را مطرح کرده اند که شاهزاده لئونور ۱۷ ساله در مدرسه آتلانتیک تحصیل می‌کند و در این مدسه او یک پوشه دارد که با عکس‌های گاوی پر شده است.

تصویری منتشر شده است که در آن پادشاه اسپانیا، فیلیپه ششم، در ورزشگاه الثمامه در حال امضا گرفتن از گاوی بازیکن ۱۸ ساله تیم بارسلونا است. او که برای دیدن بازی اسپانیا و کاستاریا به قطر سفر کرده بود به رختکن تیم رفت و از گاوی خواست تا پیراهن شماره ۹ را امضا کند.

رسانه‌های اسپانیایی ادعا می‌کنند که فیلیپه ششم پیراهن امضا شده گاوی را برای هدیه دادن به دخترش به اسپانیا برده است.

ملکه آینده، دلباخته فوتبالیست بارسلونا شد!

حالا رسانه‌های اسپانیایی از فرار دختر پادشاه از خانه برای قرار گذاشتن با گاوی خبر دادند. گویا فیلپه ششم قرار گذاشتن دخترش با گاوی را برای او ممنوع کرده بود و حالا او برای رسیدن به عشقش از خانه فرار کرده است!

انتهای مطلب/ی.ن

 

برچسب ها: بارسلونا
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی