تاریخ انتشار: ۱۱:۰۸ - ۲۰ دی ۱۴۰۱ - 2023 January 10
کد خبر: ۲۳۱۳۵

وام های دانشجویی تا پایان هفته پرداخت میشود

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه اعلام کرد: تا آخر هفته جاری کلیه وام های درخواستی دانشجویان پرداخت می شود.
وام های دانشجویی تا پایان هفته پرداخت میشود

به گزارش تلنگر؛  وام دانشجویی کمک هزینه تحصیلی است که برای دانشجویان شهریه پرداز در نظر گرفته شده است تا دانشجویان در امر ادامه تحصیل با مشکلات کمتری مواجه شوند.

صمد حاج جباری  با اشاره به پرداخت وام‌های دانشجویی گفت: صندوق رفاه دانشجویان هر تعداد فهرستی که از طرف دانشگاه‌ها برای پرداخت وام، تأیید و ارسال‌شده بود را در نوبت پرداخت قرار داده است.

وی بابیان اینکه به جرأت می‌توانیم اعلام کنیم که هیچ درخواست دریافت وامی را بدون پاسخ نگذاشته‌ایم افزود: تا پایان هفته جاری تمام وام‌های درخواستی دانشجویان پرداخت‌شده و به‌حساب آن‌ها واریز می‌شود.

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: وام تحصیلی در این ترم بیشترین حجم درخواست داشته است، دانشجویان متأهل دو برابر وام تحصیلی دریافت کرده‌اند به‌ویژه زوج‌های دانشجوی دکتری که هم دانشجوی آقا و هم دانشجوی خانم هرکدام دو برابر وام تحصیلی را دریافت کردند.

وی ادامه داد: ترم گذشته هر دانشجوی دکتری ۶ میلیون تومان وام تحصیلی دریافت می‌کرد و یک زوج دانشجوی دکتری باهم ۱۲ میلیون تومان وام دریافت می‌کردند. امسال با توجه به دو برابر شدن این وام، همین زوج دانشجو هرکدام ۱۳ میلیون تومان وام تحصیلی دریافت می‌کنند.

حاج جباری افزود: بنابراین در این ترم بیشترین حجم درخواست و پرداخت وام مربوط به وام تحصیلی بوده و بعدازآن وام‌های ضروری، شهریه و ودیعه مسکن بیشترین درخواست را داشته‌اند.

انتهای مطلب/ی.ن

برچسب ها: وام دانشجویی
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی