تاریخ انتشار: ۱۳:۵۳ - ۲۴ دی ۱۴۰۱ - 2023 January 14
کد خبر: ۲۳۱۸۴

معرفی سریال جدید با هنرمندی مهران مدیری

پدر گواردیولا عنوان جدید شبکه نمایش خانگی در سال ۱۴۰۱ به کارگردانی و نویسندگی سعید نعمت الله است که مهران مدیری، حمید فرخ نژاد و مهران غفوریان در آن ایفای نقش کرده‌اند. این سریال به زودی از فیلم نت عرضه خواهد شد.
معرفی سریال جدید با هنرمندی مهران مدیری

به گزارش تلنگر؛ سریال پدر گواردیولا به کارگردانی سعید نعمت‌الله و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی روز‌های پایانی فیلمبرداری را پشت سر می‌گذارد و به زودی برای پخش از شبکه نمایش خانگی آماده می‌شود پیش بینی می‌شود با استقبال خوبی از سوی مخاطبان رو به رو شود.

ساخت این مجموعه در آذر ماه سال ۱۴۰۰ شروع شد و تیرماه ۱۴۰۱ بود که فیلمبرداری آن به پایان رسید و در حال حاضر نیز در مرحله آماده‌سازی نهایی است.

از حمید فرخ نژاد به عنوان یکی از بازیگر نقش اصلی این سریال یاد می‌شود و از آنجا که اظهارات اخیر این بازیگر، حاشیه‌های بسیاری را با خود به همراه داشته است، چندان دور از انتظار نیست که «پدرگواردیولا» نیز با مشکلاتی در مجوز پخش روبه رو شود. هرچند با حل مشکل انتشار سریال «سقوط» که فرخ نژاد در آن هم به ایفای نقش پرداخته بود، می‌توان انتظار داشت که در نهایت تعامل سازندگان، پلتفرم پخش کننده و مسوولان ساترا به حل مشکل انتشار سریال نعمت الله هم بیانجامد.

تکلیف انتشار سریال «سقوط» بعد از برگزاری جلساتی با حضور نمایندگان پلتفرم مربوطه، محمدحسین مهدویان مشاور کارگردان و نماینده نهاد‌های نظارتی روشن شد و به رفع مشکل انجامید و این سریال این روز‌ها در حال پخش است؛ بنابراین با این رویکرد مسئولان نظارتی، به نظر می‌رسد گره پخش سریال «پدرگواردیولا» نیز چندان کور نباشد.

در این سریال بازیگرانی، چون مهران مدیری، حمید فرخ نژاد، ستاره اسکندری، علیرضا خمسه، مریم بوبانی، مرجانه گلچین، مهدی سلطانی، نرگس محمدی، علی اوجی، هنگامه قاضیانی، امیرمهدی ژوله، نسیم ادبی، سیامک صفری، سارا خوئینی‌ها، محمدرضا علیمردانی، آرش عدل پرور، پریوش نظریه، مسعود شریف، سهیل قاصدی، النا حیدری، محمدرضا هاشمی و جانان نعمت الله ایفای نقش کرده‌اند.

سریال «پدر گواردیولا» اولین تجربه سعید نعمت‌الله در ژانر اجتماعی در شبکه نمایش خانگی است. نعمت الله این سریال را بر اساس فیلمنامه‌ای از خودش کارگردانی کرده است. همچنین سعید براتی مدیریت فیلمبرداری مجموعه را بر عهده دارد.

از سریال‌های تلویزیونی سعید نعمت الله در مقام نویسنده می‌توان به «عقیق»، «برادر جان»، «پشت بام تهران»، «مدینه» و «زیر پای مادر» اشاره کرد.

انتهای مطلب/ی.ن

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی