تاریخ انتشار: ۱۲:۱۹ - ۲۶ دی ۱۴۰۱ - 2023 January 16
کد خبر: ۲۳۲۱۲

با حقوق 7 میلیون تومان هم باید مالیات داد!

در لایحه بودجه سال آینده، معافیت مالیاتی حقوق تا هفت میلیون تومان (درآمد سالانه ۸۴ میلیون تومان) تعیین شده است.
با حقوق 7 میلیون تومان هم باید مالیات داد!

به گزارش تلنگر؛ رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲، با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون، اظهار داشت: در ابتدای جلسه آقای قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در کمیسیون تلفیق بودجه حضور پیدا کردند و به تشریح نقاط قوت و ضعف لایحه بودجه سال آینده پرداختند.

وی با اشاره به بررسی مصارف لایحه بودجه، افزود: آقای میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاونین وی در کمیسیون تلفیق حاضر شدند و به تشریح لایحه بودجه سال آینده پرداختند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس گفت: برای سال آینده دولت ۳۶۰ هزار میلیارد تومان یارانه در نظر گرفته است و ۱۰۴ هزار میلیارد تومان یارانه برای نان و ۶۹ هزار میلیارد تومان برای حوزه سلامت و ۴۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای پزشک خانواده در نظر گرفته است.

زارع با بیان اینکه افزایش حقوق کارمندان فعلا ۲۰ درصد است، تصریح کرد: حداقل حقوق کارمندان دولت ۷ میلیون تومان است و معافیت مالیاتی نیز تا سقف ۷ میلیون تومان است. همچنین ایجاد صندوق‌های پیشرفت در استان‌ها که در لایحه هر استان هزار میلیارد تومان دیده است و دولت در لایحه بودجه حدود ۱۵ هزار میلیارد تومان برای تثبیت بازار سرمایه پیش بینی کرده است.

انتهای مطلب/ی.ن

 

برچسب ها: معافیت مالیاتی
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی