تاریخ انتشار: ۱۳:۳۴ - ۲۸ دی ۱۴۰۱ - 2023 January 18
کد خبر: ۲۳۲۳۹

شایعاتی درباره حقوق 100 میلیون تومانی رئیس شورای شهر تهران

رئیس شورای اسلامی شهر تهران ضمن اشاره به میزان حقوق مسئولان دفتر اعضای شورا، میزان دریافتی خود را نیز اعلام کرد.
شایعاتی درباره حقوق 100 میلیون تومانی رئیس شورای شهر تهران

به گزارش تلنگر؛ مهدی چمران در خصوص انتشار فیش حقوقی مسئول دفتر یکی از اعضای شورا و فضاسازی‌های صورت گرفته در این زمینه گفت: ما هرچه بگوییم چنین چیزی در شورا وجود ندارد، عده‌ای می‌گویند هست؛ البته که آن مورد مشخص وجود داشته و نباید به کارگیری صورت می‌گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: همان روز اول لغو قرارداد مسئول دفتر عضو شورا انجام شد و ما گفتیم که استعفای خود را اعلام کند و حتی بازنگری در میزان حقوق نیز انجام شد.

وی با اشاره به تدوین نامه‌ای در این خصوص خاطرنشان کرد: در این نامه تأکید شده که فیش‌های حقوقی از فیش‌های معوق و پاداش جدا شود و وقتی یکی می‌شود به رقم بالایی تبدیل خواهد شد.

چمران گفت: عده‌ای از دوستان و افراد دلسوز به بنده پیامک زدند که وقتی یک مسئول دفتر ۳۳ میلیون تومان حقوق می‌گیرد، بنابراین حتماً شما ۱۰۰ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنید؟ به ما فیش نمی‌دهند، اما اگر می‌خواهید اسنادی نشان دهم که بنده ۱۸ میلیون تومان بیشتر حقوق نمی‌گیرم که با خط فقر فاصله زیادی ندارد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: ما هم مثل همه شما هستیم؛ افراد دلسوز به ما می‌گفتند این موضوع را تبیین کنید، گفتم که روشن و تبیین کردن اقدام چندان مناسبی نیست که ما قسم بخوریم که اینگونه هست یا نیست.

وی با اعلام اینکه مقداری فضاسازی و تخریب صورت گرفت که مطبوعات باید آن را حل کنند، یادآور شد: ما هم تلاش خود را انجام می‌دهیم؛ همین که لغو قرار داد صورت گرفته به معنای این است که تلاش کردیم. گفته ایم اعداد اضافه کاری آن مسئول دفتر را به بنده ارائه دهند که جزئیات آن را ببینم. سازمان بازرسی ورود کرده و اگر تخلفی باشد، دنبال خواهد کرد و امیدواریم بتوانیم این موضوع را حل کنیم.

انتهای مطلب/ی.ن

برچسب ها: مهدی چمران
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی