تاریخ انتشار: ۰۹:۳۷ - ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - 2023 January 21
کد خبر: ۲۳۲۶۸

ترامپ به پرداخت 1 میلیون دلار غرامت محکوم شد!

​یک دادگاه فدرال در آمریکا دونالد ترامپ و یکی از وکلایش را به پرداخت نزدیک به یک میلیون دلار غرامت به هیلاری کلینتون محکوم کرد.
ترامپ به پرداخت 1 میلیون دلار غرامت محکوم شد!

به گزارش تلنگر؛ تیم حقوقی هیلاری کلینتون (وزیر خارجه سابق آمریکا و رقیب ترامپ در انتخابات ۲۰۱۶) دعوی حقوقی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا را بی‌مایه و «نمایش سیاسی» توصیف کردند. وکلا استدلال کردند که هیلاری کلینتون باید برای هزینه‌های حقوقی که در آن پرونده به او تحمیل شده، ۱.۰۶ میلیون دلار غرامت دریافت کند.

ترامپ در ماه مارس ۲۰۱۶ از کلینتون شکایت کرد و او را متهم کرد که با ادعای همکاری ترامپ با روسیه، سعی کرده محبوبیت ترامپ را خدشه‌دار کرده و بر نتیجه انتخابات تاثیر بگذارد. او در آن زمان مدعی شد که این ادعای کلینتون برایش ۲۴ میلیون دلار هزینه داشته است.

«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور پیشین ایالات متحده و یکی از وکلای او با حکم دادگاه فدرال آمریکا به پرداخت غرامتی حدود یک میلیون دلار به «هیلاری کلینتون» نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ و وزیر امور خارجه دولت بایدن محکوم شدند.

هیلاری کلینتون پیش‌تر از دونالد ترامپ شکایت کرده و خواستار دریافت غرامت ۱ میلیون دلاری برای هزینه‌های قضایی شده بود که در پرونده شکایت ترامپ از او برای توطئه ادعایی در انتخابات ۲۰۱۶ صرف کرده بود.

«هیلاری کلینتون» کاندیدای سابق ریاست‌جمهوری مهرماه گذشته در مصاحبه‌ای تند، «دونالد ترامپ» را با آدولف هیتلر (پیشوای نازی‌ها) و تجمعات سیاسی او را با تجمعات نازی‌ها مقایسه کرده بود.

انتهای مطلب/ی.ن

برچسب ها: ترامپ کلینتون
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی