تاریخ انتشار: ۱۵:۱۴ - ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - 2023 January 21
کد خبر: ۲۳۲۷۸

بازیکن پیشین بارسلونا با پوشیدن لباس های تبلیغاتی مورد تمسخر قرار گرفت

جرارد دئولوفئو بازیکن پیشین بارسلونا با پوشیدن لباس های تبلیغاتی که در ورزشگاه داسیا آره‌نای شهر اودینه گرفته مورد تمسخر قرار گرفت.
بازیکن پیشین بارسلونا با پوشیدن لباس های تبلیغاتی مورد تمسخر قرار گرفت

به گزارش تلنگر؛ درخشش و عملکرد خوب جرارد دئولوفئو در این فصل با تیم اودینزه او را به نمادی برای این تیم تبدیل کرده است. ظاهراً به همین دلیل هم او از سوی یک موسسه فعال در حوزه مد و لباس به عنوان مانکن انتخاب شده است که از تولیدات جدید چند برند معتبر پوشاک رونمایی کند.

این انتخاب، اما شاید آن‌قدر‌ها که ستاره سابق بارسلونا و اورتون انتظار داشت، او را در معرض تحسین کاربران فضای مجازی قرار نداد. در واقع دئولوفئو به سبب البسه‌ای که با آن‌ها عکس‌های تبلیغاتی‌اش را در ورزشگاه داسیا آره‌نای شهر اودینه گرفته نه تنها خوشتیپ توصیف نشده، بلکه مورد تمسخر قرار گرفته است.

در این میان برخی از کاربران فضای مجازی واکنش‌های جالبی را به تصاویر منتشر شده از دئولوفئوی ۲۸ ساله نشان داده‌اند. یکی از آن‌ها نوشته است: «عاشق این عکس جرارد دئولوفئو هستم. مثل بچه مدرسه‌ای‌هایی شده که مدرسه اش تمام شده و مادرش فراموش کرده دنبال او برود.»

جرارد دئولوفئو سال ۲۰۲۰ ابتدا به عنوان بازیکن قرضی به اودینزه پیوست. او که ۴ بازی ملی برای اسپانیا انجام داده است، محصول آکادمی باشگاه بارسلونا است، اما اوج دوران بازیگری‌اش در انگلیس و در تیم‌های اورتون و واتفورد سپری شد. البته بازیکن اسپانیایی از زمان رفتنش به ایتالیا هم آمار خوبی داشته و در ۶۷ بازی‌اش برای اودینزه ۱۸ گل زده است. همین موضوع سبب شده است که باشگاه استون‌ویلا در اندیشه برگرداندن او به لیگ برتر انگلیس باشد.

انتهای مطلب/ی.ن

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی