تاریخ انتشار: ۱۰:۳۲ - ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - 2023 January 22
کد خبر: ۲۳۲۸۹

ظاهر بثینه شعبان در دیدار با امیر عبداللهیان

بثینه شعبان مشاور ویژه بسار اسد رئیس جمهور سوریه شامگاه شنبه یکم بهمن ۱۴۰۱ با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و گفت‌وگو کرد.
ظاهر بثینه شعبان در دیدار با امیر عبداللهیان

به گزارش تلنگر؛ حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه روز شنبه در دیدار بثینه شعبان مشاور ارشد رییس جمهور سوریه با او، روابط جمهوری اسلامی ایران و سوریه را مناسباتی راهبردی و دارای ابعاد مختلف دانست که با خواست مقامات عالیه دو کشور در مسیر ارتقای هرچه بیشتر در حوزه‌های مختلف در حال پیشرفت است.

بثینه شعبان مشاور ارشد رییس جمهور سوریه نیز که در صدر هیاتی برای مشارکت در اولین کنگره زنان تاثیر گذار به کشورمان سفر کرده است، در این دیدار روابط فیمابین دو کشور را ممتاز دانست و توجه به حوزه‌های مختلف روابط خصوصا در ابعاد فرهنگی و همکاری‌ها در حوزه بانوان بین دو کشور را با اهمیت ذکر کرد.

مشاور ارشد رییس جمهور سوریه با ارزیابی مثبت از برگزاری موفق کنگره زنان تاثیر گذار در کشورمان، از ابتکار جمهوری اسلامی ایران در این زمینه قدردانی و پیشرفت‌های کشورمان در حوزه زنان را ستود.

در این دیدار علاوه بر تبادل نظر در زمینه آخرین تحولات روابط دو کشور در حوزه مناسبات دو جانبه، اوضاع در منطقه و همکاری‌ها بین کشور‌های همسایه مورد گفتگو قرار گرفت.

انتهای مطلب/ی.ن

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی