تاریخ انتشار: ۱۲:۰۱ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - 2023 January 23
کد خبر: ۲۳۳۱۲

آیا پرسپولیس با جدایی محمدمهدی احمدی موافقت می کند؟

پرسپولیس در پست احمدی، بازیکنانی مثل علی نعمتی و وحید امیری را در اختیار دارد و فرصت زیادی به این بازیکن آینده دار نمی رسد.
آیا پرسپولیس با جدایی محمدمهدی احمدی موافقت می کند؟

به گزارش تلنگر؛ محمدمهدی احمدی مدافع چپ جوان پرسپولیس که در تابستان امسال به این تیم پیوست، خیلی توسط یحیی گل محمدی مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. احمدی که جزو استعداد‌های خوب فوتبال ایران به حساب می‌آید، عضوی از تیم ملی امید است و حتی قبل از جام جهانی هم توسط کیروش به اردوی تیم ملی دعوت شد و چند روزی را کنار بازیکنان بزرگسال تمرین کرد.

پرسپولیس در پست احمدی، بازیکنانی مثل علی نعمتی و وحید امیری را در اختیار دارد و فرصت زیادی به این بازیکن آینده دار نمی‌رسد. بعد از قطعی شدن جدایی پاکدل و سیامک نعمتی از پرسپولیس، عده‌ای می‌گفتند نفر بعدی که در لیست مازاد قرار می‌گیرد، محمد مهدی احمدی است. اتفاقی که تا این لحظه رخ نداده و این بازیکن در جمع پرسپولیسی‌ها باقی مانده است.

با این حال با توجه به اینکه به این بازیکن بازی نمی‌رسد، ممکن است طی روز‌های آینده باشگاه پرسپولیس با جدایی احمدی موافقت کند و یا به صورت قرضی او را به تیم دیگری دهد. گفتنی است این بازیکن با چند پیشنهاد از تیم‌های لیگ برتری مواجه شده و احتمال جدایی اش از پرسپولیس وجود دارد.

انتهای مطلب/ی.ن

 

برچسب ها: تیم پرسپولیس
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی