تاریخ انتشار: ۱۴:۳۱ - ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - 2023 January 25
کد خبر: ۲۳۳۵۰

ورود هواداران ذوب‌آهن در بازی با تراکتور رایگان شد

بازی‌های لیگ برتر از هفته هفتم بدون تماشاگران برگزار شد و آخرین میزبانی ذوب‌آهن با حضور تماشاگران مربوط به هفته پنجم لیگ بود، اما حالا در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال تماشاگران میتوانند در بازی ها حضور پیدا کنند.
ورود هواداران ذوب‌آهن در بازی با تراکتور رایگان شد

به گزارش تلنگر؛ تیم‌های ذوب‌آهن و تراکتور در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت ۱۴ روز جمعه این هفته در ورزشگاه فولادشهر به نبرد یکدیگر می‌روند. دقایقی پیش اجازه حضور تماشاگران در این مسابقه صادر شده و هواداران اصفهانی می‌توانند از نزدیک شاهد عملکرد تیم خود باشند.

بازی‌های لیگ برتر از هفته هفتم بدون حضور تماشاگران برگزار شد و آخرین میزبانی ذوب‌آهن با حضور تماشاگران مربوط به هفته پنجم لیگ و بازی مقابل سپاهان بود.

نکته جالب این‌که ذوب‌آهن در دیدار شهرآورد قیمت بلیت را ۱۵۰ هزار تومان و به دلیل افزایش هزینه‌های مسابقات اعلام کرد که اعتراض شدید هواداران سپاهان را در پی داشت و سپس با تخفیف ۵۰ هزار تومانی، بلیت شهرآورد با قیمت ۱۰۰ هزار تومان به فروش رسید.

باشگاه ذوب‌آهن، اما برای دیدار با تراکتور قیمت بلیت مهمان را فقط ۵۰ هزار تومان اعلام کرده است، یعنی ۵۰ هزار تومان ارزان‌تر از بلیت بازی شهرآورد، این در حالی است که ورود هواداران ذوب‌آهن رایگان شده است.

انتهای مطلب/ی.ن

 

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی