تاریخ انتشار: ۱۱:۱۶ - ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - 2023 February 02
کد خبر: ۲۳۴۵۹

شرایط خودرو سازان درباره دهه فجر

متقاضیان سایپا از ۱۳ بهمن ماه می توانند در طرح پیش فروش ۴ خودرو سایپا ویژه دهه فجر ثبت نام کنند و طرح ایران خوردرو هم از پنجشنبه هفته جاری (۱۳ بهمن ماه) با عرضه چهار محصول برای هر سه گروه متقاضیان آغاز می‌شود و تا روز ۲۲ بهمن ماه ادامه دارد.

شرایط خودرو سازان درباره دهه فجر

به گزارش تلنگر؛جزئیات و زمان پیش فروش خودروها به مناسبت دهه فجر به شرح زیر است

 شرایط ایران خودرو

طرح پیش فروش ایران خودرو به مناسبت دهه فجر در روز‌های آینده اجرا می‌شود. اما تاریخ قطعی این طرح فروش خودرو چه زمانی اعلام می‌شود؟

ایران خودرو قصد دارد به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر بزرگ‌ترین طرح فروش خود را با شرایط جدید برگزار کند.

این خودروساز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که در نظر دارد تعداد قابل توجهی از محصولات خود را به روش پیش‌فروش ویژه متقاضیان عادی، قانون جوانی جمعیت و جایگزینی خودرو‌های فرسوده عرضه کند.

حال این مساله مطرح می‌شود که چه زمانی پیش فروش ایران خودرو آغاز می‌شود؟

از روابط عمومی ایران خودرو نشان می‌دهد که طی امروز یا فردا شرایط و زمان قطعی برگزاری طرح پیش‌فروش اعلام می‌شود.

خودرو‌های عرضه‌شده

تجارت نیوز نوشت برخی از منابع از نهایی شدن خودرو‌های ارائه‌شده در بزرگ‌ترین طرح پیش فروش ایران خودرو خبر می‌دهند. بنا بر اطلاعات به‌دست‌آمده خودرو‌های خانواده رانا پلاس، سورن پلاس و دنا پلاس توربوشارژ جز این خودرو‌ها هستند. البته گفته می‌شود احتمال اضافه شدن دو محصول از خانواده پارس نیز به این بخشنامه وجود دارد.

زمان تحویل این خودرو‌ها در بازه‌های چهار ماه تا یک سال اعلام شده است.

ثبت‌نام در این پیش‌فروش چه شرایطی دارد؟

متقاضیان طرح پیش فروش ایران خودرو در ابتدا باید نسبت به افتتاح حساب وکالتی نزد بانک‌های عامل که معرفی خواهد شد اقدام و به میزان مبلغی که در بخشنامه تعیین شده است، موجودی حساب وکالتی خود را تکمیل کنند.

در این میان باید به این نکته اشاره کرد که افتتاح حساب وکالتی صرفا مختص به متقاضیان عادی بوده و شامل متقاضیان قانون جوانی جمعیت و جایگزینی خودرو‌های فرسوده نیست.

با توجه به اطلاعیه این شرکت خودروسازی، متقاضیانی که قصد شرکت در طرح فروش بعدی ایران‌خودرو را دارند، باید پیش از ثبت‌نام تمام یا بخشی از مبلغ خودرو را در حساب خود داشته و در حساب وکالتی خود سپرده‌گذاری کرده باشند. این مبلغ در طول مدت ثبت‌نام و قرعه‌کشی در حساب وکالتی افراد مسدود می‌شود و پس از اتمام فرآیند قرعه‌کشی وجه بلوکه‌شده افرادی که پذیرفته نشده‌اند، آزاد خواهد شد.

شرایط خودرو سایپا

متقاضیان از ساعت ۹ صبح روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ در صورتی که مطابق فرآیند دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخشنامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق محدودیت‌های این بخشنامه باشند، می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند. ​

لازم به ذکر است متقاضیانی امکان ثبت نام را خواهند داشت که تا ساعت ۱۵ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ کلیه فرایند‌های اعلام شده در این خصوص را تکمیل نمایند.

همچنین امکان پیش ثبت نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز از ساعت ۹ صبح روز یک شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ به مدت ۳ روز جهت متقاضیان محترم این طرح فراهم می‌باشد و فرایند فروش از طریق تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نمی‌باشند.

شرایط خودرو سازان درباره دهه فجر

انتهای مطلب/ی.ن

 

 

برچسب ها: خودرو
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی