تاریخ انتشار: ۱۵:۰۰ - ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - 2023 February 02
کد خبر: ۲۳۴۶۳

ماجرای دختر 16 ساله ای که به خاطر مشاجره پدر و مادرش خودکشی کرد

دختر نوجوان به دلیل دعوای پدر و مادرش خود را از بالکن خانه به پایین پرت کرد و به دستور بازپرس پس از معاینه تیم پزشکی جسد سارینا به پزشکی قانونی منتقل شد.
ماجرای دختر 16 ساله ای که به خاطر مشاجره پدر و مادرش خودکشی کرد

به گزارش تلنگر؛ سه شنبه مراسم خاکسپاری دختر نوجوانی بود که اعتراض خود را برای پایان درگیری‌های پدر و مادرش را با مرگش به والدینش نشان داد. سارینا و خواهرانش که از کودکی با سایه شوم اعتیاد پدر روبرو بودند حالا به سوگواری خواهربزرگشان نشسته اند.

دختر کوچک خانواده درحالی که به سختی می‌توانست صحبت کند به پدر گفت که سارینا افتاده پایین پدر باور نمی‌کرد وقتی رفت به طرف بالکن دخترش را دید که غرق در خون در کف زمین افتاده است.

درحالی‌که مرگ سارینا شوک بزرگی را به خانواده وارد کرده بود خیلی زود گشت پلیس از راه رسید و به دستور بازپرس پس از معاینه تیم پزشکی جسد سارینا به پزشکی قانونی منتقل شد و مرگ سارینا بعنوان مرگ مشکوک اعلام شد اگر چه خانواده سارینا مرگ دختر نشان را خودکشی اعلام کردند، اما هنوز تیم کارآگاهان جنایی در غرب استان تهران این موضوع را نپذیرفتند و در صدد تحقیقات بیشتر هستند و امکان دارد مرگ سارینا مرگ خودخواسته نباشد.

باتوجه به پیگیری‌های مرکز مشاوره غرب استان تهران پدر خانواده به خاطر اعتیاد و عدم کنترل رفتار به کمپ ترک اعتیاد منتقل شد و دختران این خانواده نیز با نظریه بهزیستی مدتی از سرپرستی پدر معتاد خارج خواهند شد.

براساس تحقیقات بعمل آمده سارینا از کتک‌های وحشتناک پدرش که دائما مادرش را کتک میزد خسته شده بود و این موضوع را به مدرسه اطلاع داده بود.

انتهای مطلب/ی.ن

برچسب ها: خودکشی
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی