تاریخ انتشار: ۱۱:۴۷ - ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - 2023 February 05
کد خبر: ۲۳۴۷۴

اینبار دهه هشتادی ها به اعتکاف رونق بخشیدن + عکس

حضور باشکوه نوجوانان در اعتکاف در حالی صورت گرفت که در این مدت تبلیغات و فشار های زیادی در فضای مجازی برای دین‌زدایی در کودکان صورت گرفته بود.

اینبار دهه هشتادی ها به اعتکاف رونق بخشیدن + عکس

به گزارش تلنگر؛ کاربران توئیتری عکس هایی از برگزاری اعتکاف در مساجد را پخش کردند که نشان میدهد تعداد زیادی از دهه نودی‌ها و دهه هشتادی‌ها در این مراسم حضور داشتند. وجود  باشکوه نوجوانان در اعتکاف در حالی صورت میگیرد که در مدت اخیر تبلیغات و فشار‌های زیادی در فضای مجازی برای دین‌زدایی و کاهش روحیه معنوی در کودکان صورت گرفته است.

برخی از کاربران با انتشار تصاویر صف کشیدن جوانان و نوجوانان برای ثبت نام در اعتکاف نوشتند: «این صف دلار و خرید آیفون و ... نیست. صف ثبت نام نوجوانان برای شرکت در اعتکاف است».

در ادامه واکنش کاربران نسبت به این موضوع را مشاهده میکنید.

اینبار دهه هشتادی ها به اعتکاف رونق بخشیدن + عکساینبار دهه هشتادی ها به اعتکاف رونق بخشیدن + عکساینبار دهه هشتادی ها به اعتکاف رونق بخشیدن + عکساینبار دهه هشتادی ها به اعتکاف رونق بخشیدن + عکساینبار دهه هشتادی ها به اعتکاف رونق بخشیدن + عکساینبار دهه هشتادی ها به اعتکاف رونق بخشیدن + عکساینبار دهه هشتادی ها به اعتکاف رونق بخشیدن + عکساینبار دهه هشتادی ها به اعتکاف رونق بخشیدن + عکساینبار دهه هشتادی ها به اعتکاف رونق بخشیدن + عکساینبار دهه هشتادی ها به اعتکاف رونق بخشیدن + عکساینبار دهه هشتادی ها به اعتکاف رونق بخشیدن + عکساینبار دهه هشتادی ها به اعتکاف رونق بخشیدن + عکساینبار دهه هشتادی ها به اعتکاف رونق بخشیدن + عکساینبار دهه هشتادی ها به اعتکاف رونق بخشیدن + عکس

انتهای مطلب/ی.ن

برچسب ها: اعتکاف
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی