تاریخ انتشار: ۱۰:۳۶ - ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - 2023 February 14
کد خبر: ۲۳۵۹۶

مجلس لایحه بودجه را از هفته آینده بررسی می کند

زمان بررسی جزئیات لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق چهارشنبه یا پنج شنبه هفته جاری به اتمام می رسد و بعد از آن گزارش تلفیق بارگذاری خواهد شد.
مجلس لایحه بودجه را از هفته آینده بررسی می کند

به گزارش تلنگر؛ بررسی بودجه از هفته آینده در صحن مجلس شروع می‌شود و جلسات علنی مجلس تا پایان بررسی لایحه بودجه به صورت دو نوبته ادامه خواهد شد.

بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ از هفته آینده در صحن مجلس آغاز می‌شود.

مجلس شورای اسلامی از هفته آینده در روز‌های دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه، یکم، دوم و سوم اسفندماه جلسه علنی خواهد داشت و کار بررسی بودجه از دوشنبه، یکم اسفندماه در صحنه مجلس آغاز خواهد شد.

جلسات علنی مجلس در زمان بررسی بودجه به استثنای روز‌های تعطیل به صورت دو نوبته، صبح و عصر برگزار خواهد شد و در صورت نیاز و موافقت نمایندگان جلسات شیف سوم نیز برگزار خواهد شد.

در صورت نیاز در روز‌های پنجشنبه نیز جلسه علنی مجلس برای بررسی بودجه برگزار خواهد شد. در زمان بررسی لایحه بودجه در مجلس تنها دستورکار بررسی لایحه بودجه است و صحن مجلس دستورکار دیگری ندارد.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، عنوان کرد که پیش‌بینی می‌شود تا بررسی و تصویب بودجه در مجلس تا ۲۳ اسفندماه به پایان برسد.

انتهای مطلب/ی.ن

برچسب ها: لایحه بودجه
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی