تاریخ انتشار: ۱۲:۵۳ - ۰۱ اسفند ۱۴۰۱ - 2023 February 20
کد خبر: ۲۳۶۵۸

دادستان کل کشور دستور پیگیری مسمومیت در مدارس قم را داد

دادستان کل کشور به دنبال وقوع چندین مورد مسمومیت در مدارس قم و نگرانی‌های به وجود آمده در این مورد به دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم ماموریت داد تا به پیگیری دقیق و برخورد قاطع با مقصران احتمالی ورود کند.
دادستان کل کشور دستور پیگیری مسمومیت در مدارس قم را داد

به گزارش تلنگر؛ به گفته روابط عمومی دادستانی کل کشور، در پی وقوع چندین مورد مسمومیت در مدارس قم و نگرانی‌های به وجود آمده در این خصوص حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم را مامور به پیگیری ویژه و برخورد قاطع با مقصرین احتمالی کرد.

حجت الاسلام جناب آقای غریب دادستان محترم عمومی و انقلاب قم

سلام علیکم؛

اخبار واصله از یک جریان نگران کننده نوعی مسمومیت در بعضی از مراکز آموزشی قم نشان از احتمال اقدامات مجرمانه عمدی دارد که قابل توجه و پیگیری دقیق می‌باشد.

اگرچه مسئولین محترم آموزشی و بهداشتی و اطلاعاتی در تعقیب قضیه هستند لکن ضروری است جنابعالی نیز از جایگاه مدعی العمومی با اهتمام بیشتر و سرعت و دقت موضوع را تحت پیگرد قانونی قرار داده و ضمن همکاری لازم با مسئولین ذیربط به ریشه یابی و کشف واقعه پرداخته تا هرچه زودتر نگرانی‌های شهروندان محترم و اولیاء دانش آموزان عزیز برطرف و چنانچه کسانی در این امر قصور و یا تقصیر داشته و یا توطئه‌ای در کار بوده برخورد قاطع و قانونی انجام دهید و نتیجه را گزارش فرمائید.

انتهای مطلب/ی.ن

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی