تاریخ انتشار: ۱۱:۵۵ - ۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - 2023 February 21
کد خبر: ۲۳۶۷۴

داروخانه ای در شهر ری که متصدیان بی حجاب داشت پلمپ شد

در پی انتشار تصاویر ضدفرهنگی از متصدیان داروخانه ای در شهر ری فرمانده انتظامی شهرستان ری از پلمپ واحد صنفی داروخانه خبر داد.
داروخانه ای در شهر ری که متصدیان بی حجاب داشت پلمپ شد

به گزارش تلنگر؛ سردار دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری بیان کرد: به دنبال انتشار تصاویر ضدفرهنگی از متصدیان یک واحدصنفی داروخانه در بازار شهرری موضوع سریعاً در دستور کار پلیس اطلاعات این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام هماهنگی‌های لازم، ماموران به محل اعزام و حسب دستور مقام قضائی این واحد صنفی داروخانه به دلیل عدم رعایت شعائر دینی و اسلامی و اقدام خلاف اخلاق عمومی پلمپ شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: با توجه به تشکیل پرونده قضایی برای این واحد صنفی متخلف، بدون شک با متخلفین آن در چارچوب قانون برخورد خواهد شد.

سردار جلیلیان در پایان خاطر نشان کرد: پلیس ری با صنوفی که با اقدامات خود، معاندین را همراهی کنند و ارزش‌های دینی و اخلاقی جامعه را زیر پا بگذارند، بدون اغماض برابر قانون برخورد خواهد کرد و با هیچکس تعارف نخواهیم داشت.

پیش از این در منطقه تهرانپارس تهران به دلیل کشف حجاب مسئول داروخانه و توهین به آمر به معروف به دستور دادستانی پلمپ شده بود.

انتهای مطلب/ی.ن

برچسب ها: پلمپ
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی