تاریخ انتشار: ۲۲:۳۰ - ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ - 2023 February 22
کد خبر: ۲۳۶۹۶

تاثیر مستقیم مرگ مادر زن رئیس بانک مرکزی بر جلسات بررسی نوسانات بازار ارز

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: امروز جلسه هیات دولت بود و آقای مخبر معاون اول رئیس جمهور نمی‌توانست در مجلس حضور پیدا کند، همچنین مادر همسر آقای فرزین رئیس بانک مرکزی فوت کرده و ایشان هم امکان حضور در جلسه را نداشت.
تاثیر مستقیم مرگ مادر زن رئیس بانک مرکزی بر جلسات بررسی نوسانات بازار ارز

به گزارش تلنگر؛ احمد نادری توضیح داد: علت به تعویق افتادن جلسه این بود که امروز جلسه هیات دولت بود و عملا آقای مخبر معاون اول رئیس جمهور نمی‌توانست در مجلس حضور پیدا کند، همچنین مادر همسر آقای فرزین رئیس بانک مرکزی فوت کرده و ایشان هم امکان حضور در جلسه را نداشت.

احمد نادری اظهار کرد: قرار بود امروز مجلس شورای اسلامی در جلسه‌ای به بررسی علل نوسانات بازار ارز از جمله افزایش نرخ دلار بپردازد که این جلسه به شنبه هفته آینده موکول شد.

وی در گفتگو با ایسنا توضیح داد: علت به تعویق افتادن جلسه این بود که امروز جلسه هیات دولت بود و عملا آقای مخبر معاون اول رئیس جمهور نمی‌توانست در مجلس حضور پیدا کند، همچنین مادر همسر آقای فرزین رئیس بانک مرکزی فوت کرده و ایشان هم امکان حضور در جلسه را نداشت.

این عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: بر این اساس تصمیم بر آن شد که موضوع بررسی نوسانات بازار ارز از جمله افزایش قیمت دلار در روز شنبه ششم اسفندماه به صورت غیرعلنی برگزار شود و بعد از آن با علنی شدن جلسه، مجلس وارد بررسی جزییات لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ می‌شود.

انتهای مطلب/ی.ن

برچسب ها: رئیس بانک مرکزی
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی