تاریخ انتشار: ۱۱:۰۴ - ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - 2023 February 23
کد خبر: ۲۳۷۰۸

مسمویت این نوبت به دانش آموزان بروجردی رسید/82 نفر مسموم شدند

معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: امروز 82نفر از دانش آموزان دبیرستان احمدیه بروجرد دچار علائم مسمومیت شدند که همگی ترخیص و تا این لحظه ۱۱ نفر بستری هستند.

مسمویت این نوبت به دانش آموزان بروجردی رسید/82 نفر مسموم شدند

به گزارش تلنگر؛ مسلم مرادی عصر امروز در گفتگو افزود: جلسه شورای تامین این شهرستان در خصوص مسمومیت جمعی از دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه احمدیه تشکیل شد و ابعاد مختلف این اتفاق با حضور کارشناسان از دستگاه‌های اجرایی بررسی و مورد پیگیری قرار گرفت.

وی اظهار داشت: طی روز گذشته و صبح امروز بنا بر گزارش بهداشت و درمان در مجموع ۸۲ دانش‌آموز به علت استنشاق گاز منوکسیدکربن مسموم شدند که توسط نیرو‌های اورژانس و خانواده‌های افراد به بیمارستان‌های امام خمینی (ره) و آیت‌الله بروجردی منتقل شدند.

فرماندار بروجرد با اشاره به اینکه حال عمومی دانش آموزان بستری شده نیز خوب است گفت: بر اساس اعلام اولیه دستگاه‌های فنی، نقص فنی سیستم گرمایشی مدرسه و همچنین نشت گاز سالن ورزشی مجاور علت مسمومیت دانش‌آموزان بوده است.

وی با بیان اینکه احتمال تعطیلی دبیرستان «احمدیه» برای هفته آینده بررسی خواهد شد، گفت: در حال حاضر در این زمینه تصمیمی گرفته نشده است.

مرادی افزود: بررسی‌ها برای دستیابی به نتیجه کامل و قطعی مسمومیت دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه احمدیه ادامه دارد و مردم به شایعات توجه نکنند.

وی اظهار داشت: اخبار از طریق روابط عمومی فرمانداری و شورای اطلاع رسانی شهرستان در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

روز گذشته نیز حدود ۲۰ دانش آموز دبیرستان دخترانه احمدیه بروجرد در اثر استنشاق گاز منوکسید کرین مسموم شدند، که در بیمارستان آیت الله بروجردی بستری شدند.

انتهای مطلب/ی.ن

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی