تاریخ انتشار: ۱۶:۱۴ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - 2023 February 26
کد خبر: ۲۳۷۴۸

راه اندازی خط تولید همکاری جک و هوآوی

طبق گزارشات اعلام شده خط تولید همکاری جک و هوآوی، در پارک صنعتی فیکسی شهر هفی به مساحت تقریبی 510 هزار متر مربع احداث خواهد شد.
راه اندازی خط تولید همکاری جک و هوآوی

به گزارش تلنگر؛ دو شرکت خودروسازی هوآوی و جک به زودی در ساخت خودرو مشارکت خواهند داشت. این امر بیانگر عزم جدی هوآوی برای ورود به صنعت خودرو است.

 مدیر عامل هوآوی، در این خصوص اعلام نموده که شرکتش قصد دارد با شرکت جک همکاری لازم را جهت گسترش فرآیندهای تولید و فروش خودرو انجام دهد.

به گفته لین شی، دبیرکل وسایل نقلیه متصل هوشمند در انجمن فنی چین و اروپا، شرکت هوآوی در مراحل ساخت کارخانه جدید است که این موضوع نشان دهنده مشارکت بیشتر این برند در تجارت خودروهای هوشمند چینی است.

بر اساس گزارش های منتشر شده، هواوی سابقه همکاری خوبی با جک موتورز دارد و این دو شرکت قصد دارند «نسل جدید و پیشرفته پلت‌فرم خودروهای برقی هوشمند مبتنی بر قطعات خودرو هوآوی را توسعه دهند».

هوآوی در حال حاضر قطعات و سیستم های مختلفی‌ را برای خودروسازان چینی تامین می‌ کند و اخیراً شروع به عرضه مجموعه‌ های کاملی مبتنی بر فناوری خودروهای هوشمند تحت شعار Huawei Inside خود نموده است. اکنون به نظر می رسد که این شرکت با هدف گسترده تر قصد ورود به صنعت خودروسازی را دارد

برچسب ها: بازارخودرو
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی