تاریخ انتشار: ۱۳:۳۸ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - 2023 March 06
کد خبر: ۲۳۸۳۲

امروز 30 دانش آموز قوچانی مسموم شدند

صبح امروز ساعت ۸.۳۰ در دبیرستان دخترانه عطار قوچان ۳۰ نفر از دانش‌آموزان با احساس بوی نامطبوع در کلاس درس دچار مسمومیت شدند.
امروز 30 دانش آموز  قوچانی مسموم شدند

به گزارش تلنگر؛ ساعت ۸.۳۰ صبح امروز (دوشنبه ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۱)، ۳۰ نفر از دانش‌آموزان دختر دبیرستان دخترانه عطار قوچان با احساس بوی نامطبوع در کلاس درس دچار مسمومیت شدند. ​

فرماندار شهرستان قوچان از مسمومیت ۳۰ دانش‌آموز دبیرستان دخترانه عطار این شهرستان خبر داد.

عباسعلی صفایی صبح امروز، ۱۵ اسفند، با حضور در جمع خبرنگاران عنوان کرد: ساعت ۸.۳۰ صبح امروز ۳۰ نفر از دانش‌آموزان دختر دبیرستان دخترانه عطار قوچان با احساس بوی نامطبوع در کلاس درس دچار مسمومیت شدند.

او اظهار کرد: پس از این اتفاق بلافاصله مدیر مدرسه با شبکه بهداشت و درمان و اداره آموزش‌وپرورش شهرستان تماس گرفت و اطلاع‌رسانی لازم را انجام داد.

فرماندار قوچان افزود: ۱۸ نفر از این دانش‌آموزان که حال مساعدی نداشته و بی‌حال بودند، با چهار دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

وی با بیان اینکه پس از معاینات پزشکی این تعداد دانش‌آموز تحت درمان هستند، گفت: خوشبختانه نگرانی وجود ندارد و به زودی دانش آموزان ترخیص خواهند شد.

رییس شورای تأمین شهرستان قوچان گفت: علل اصلی این بوی نامطبوع که شبیه بوی گاز بوده که پس از بررسی توسط عوامل امنیتی نتایج نهایی به اطلاع مردم خواهد رسید.

وی با تأکید بر اینکه شایعات مبنی بر وقوع مسمومیت در سه مدرسه کذب است، تصریح کرد: رسانه‌ها از ایجاد تشویش بپرهیزند و همه خبر‌ها از مسیر روابط عمومی فرمانداری و خبرگزاری‌های رسمی منتشر می‌شود.

انتهای مطلب/ی.ن

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی