تاریخ انتشار: ۱۱:۴۲ - ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - 2023 March 07
کد خبر: ۲۳۸۴۵

از انتقاد یک دانشجو از بی عرضه‌گی مسئولان و پاسخش به ایران اینترنشنال

دانشجویی در جلسه سعید جلیلی فعال سیاسی اصولگرا و نزدیک به دولت در انتقاد به عملکرد مسئولان در خصوص مسمومیت دانش آموزان و دانشجویان در کشور مدعی شد مسئولان عرضه ندارند امنیت بچه های این کشور را حفظ کنند.

از انتقاد یک دانشجو از بی عرضه‌گی مسئولان و پاسخش به ایران اینترنشنال

به گزارش تلنگر؛ در نشستی که میان سعید جلیلی از فعالان سیاسی اصولگرا و نزدیک به دولت با دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد یکی از دانشجویان دهه هشتادی پشت تریبون رفت و با بیان اینکه مسئولان اگر مدعی هستند که این کار خودی نیست و کار خارجی ها است بسیار بی عرضه و ناتوان هستند که نمی توانند امنیت که نمی توانند امنیت فرزندان این سرزمین را حفظ کنند. فیلم مربوط به این موضوع را می‌توانید در خبر جلیلی به دانشجویی که منتقد عدم تامین امنیت در موضوع مسمومیت ها بود پاسخ داد+ فیلم

این فیلم در شبکه های مجازی دست به دست شد و شبکه فارسی زبان ایران اینترنشنال به آن پرداخت. این شبکه با تیتر " یک دانشجو به سعید جلیلی: خلی بی عرضه اید که نمی توانید امنیت مدارس را تامین کنید " بدون اشاره به پاسخ سعید جلیلی به این دانشجو آن را تیتر کرد. تیتیری که با واکنش این جوان دهه هشتادی همرا شد و در صفحه مجازی خود نوشت "باید خدمت دوستان حقیر شبکه های خارجی عرض کنمکه من به یکی از مسئولین عزیز کشور انتقاد کردم و این مسئله هیچ ربطی به شما رسانه های منافق خارجی نداره. من کاملا از طرف شخص خودم صحبت کردم و دغدغه های کشورم رو بیان کردم و این طبیعیه که از این صحبت ها سو استفاده کنید و یه بار دیگه حقارتتون را ثابت کنید.

از انتقاد یک دانشجو از بی عرضگی مسئولان و پاسخش به ایران اینترنشنال

انتهای مطلب / ا.م

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی