تاریخ انتشار: ۱۱:۴۹ - ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - 2023 March 12
کد خبر: ۲۳۸۸۰

مهلت ثبت نام ایران خودرو تا ساعت 13 امروز تمدید شد/ اعلام برنده ها ساعت 17

فرصت نام نویسی ایران خودرو در طرح فروش فوق العاده این شرکت تا ساعت 13 امروز (یکشنبه) تمدید شد.
مهلت ثبت نام ایران خودرو تا ساعت 13 امروز تمدید شد/ اعلام برنده ها ساعت 17

به گزارش تلنگر؛ با توجه به تاخیر در ارسال افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی متقاضیان شرکت در طرح فروش فوق العاده برخی از متقاضیان توسط بانک‌های عامل و یا ارسال اطلاعات ناقص، گروه صنعتی ایران خودرو به منظور ایجاد شرایط برابر برای تمامی متقاضیان، زمان تعیین برندگان در این طرح را به ساعت ۱۷ امروز ۲۱ اسفند موکول کرد تا مشتریانی که در روز گذشته نسبت به افتتاح و یا تکمیل موجودی حساب وکالتی اقدام کرده اند، فرصت کافی برای ثبت نام داشته باشند.

با توجه به تاخیر در ارسال اطلاعات حساب وکالتی مشتریان توسط برخی از بانک ها، گروه صنعتی ایران خودرو زمان تعیین برندگان طرح فروش فوق العاده را از ساعت ۱۱ به ساعت ۱۷ امروز ۲۱ اسفندماه موکول و مهلت نام نویسی را تا ساعت ۱۳ تمدید کرد.

این گزارش می‌افزاد: زمان افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی تمدید نشده و صرفا متقاضیانی که تا ساعت ۱۴ روز شنبه ۲۰ اسفندماه به افتتاح حساب اقدام کرده اند، امکان نام نویسی خواهند داشت.

مراسم تعیین برندگان به صورت مستقیم از طریق پایگاه اینترنتی ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت مستقیم پخش خواهد شد.

تاکنون نزدیک به دو میلیون نفر نسبت به نام نویسی اقدام کرده اند و سایر متقاضیان نیز تا ساعت ۱۳ امروز مهلت دارند تا نسبت به ثبت نام اولیه در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند.

انتهای مطلب/ی.ن

برچسب ها: ایران خودرو
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی