تاریخ انتشار: ۱۸:۰۰ - ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - 2023 March 14
کد خبر: ۲۳۹۰۲

کاهش دما و رعد و برق در تهران از روز پنجشنبه

بر اساس پیش بینی اداره هواشناسی استان تهران، رگبار پراکنده و رعد و برق در اطراف آخر شب چهارشنبه و سر تا سر پنجشنبه مورد انتظار است.
کاهش دما و رعد و برق در تهران از روز پنجشنبه

به گزارش تلنگر؛ بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران از چهارشنبه شب تا روز پنجشنبه (۲۵ اسفند) با تقویت سامانه بارشی در سطح استان در بعضی ساعات رگبارو رعدوبرق و تند باد موقتی مورد انتظار است.

با بررسی نقشه‌های هواشناسی، تصاویر ماهواره‌ای و خروجی الگو‌های پیش‌یابی عددی امروز و فردا (۲۳ و ۲۴ اسفند) آسمان استان تهران کمی ابری تا نیمه‌ابری در ساعات بعد از ظهر به‌ویژه در ارتفاعات گاهی با رگبار پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

از چهارشنبه شب تا روز پنجشنبه (۲۵ اسفند) با تقویت سامانه بارشی در سطح استان در بعضی ساعات رگبارو رعدوبرق و تند باد موقتی مورد انتظار است.

طی روز‌های جمعه و شنبه (۲۶ و۲۷ اسفند) آسمان استان کمی ابری تا نیمه‌ابری و طی روز جمعه به‌ویژه در بخش‌های جنوبی استان همراه با وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

از لحاظ دمایی امروز افزایش دما و روز پنجشنبه کاهش دما رخ خواهد داد.

آسمان تهران فردا (۲۴ اسفند) قسمتی ابری گاهی افزایش ابر و وزش باد و احتمال بارش پراکنده با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۰ درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه (۲۵ اسفند) ابری و مه رقیق و در بعضی ساعت‌ها رگبار و رعد وبرق و وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۱ و حداکثر دمای ۱۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی ۲۴ ساعت گذشته نیزایستگاه‌های فیروزکوه آلودگی - امین آباد با کمینه دمای ۱- درجه سانتیگراد سردترین ایستگاه هواشناسی بودند.

انتهای مطلب/ی.ن

برچسب ها: رعد و برق
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی