تاریخ انتشار: ۱۳:۵۷ - ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - 2023 March 14
کد خبر: ۲۳۹۰۳

عاملان مسمومیت دختران منافقین به دین و مردم هستند!

امیر محمدی: زبان از گفتن این همه انحراف از اصل قاصر است ؛ چگونه می شود کسانی برای ناموس بجنگند و وارثانشان ناموس را مسموم کنند که جامعه برای بدحجابان ناامن شود!

عاملان مسمومیت دختران منافقین به دین و مردم هستند!

گویی سرهایشان از کاه پر شده ، مرید هستند و مرادشان مجنون است. افکارشان طاغوتی است؛ طاغوت اسلامی؛ مردم شریف ایران بدانید اینان افرادی هستند که می خواهند انقلاب اسلامی را به حکومت اسلامی تبدیل کنند و طالبان شیعه هستند.

این گروه ابلیسند در لباس اسلام، مگر می شود شیطان نباشند ، مجنون نباشند ، جاهل و نادان نباشند ، منافق نباشند و دختران سرزمینشان را برای دفع فساد مسموم کنند. چنین رفتارهایی در همان طالبان و داعش هم هنوز قفل است چه رسد به ایران اسلامی که مکتب شیعی دارد.

من باور ندارم چنین بی مغزهایی در نظام صاحب صندلی و جایگاه باشند ولی اگر هستند خدا به داد روز قیامت اینان و رهبر انقلاب برسند؛ چرا که هرچند آگاه نبودند اما حاکم هستندد و زیردستانشان چنین خطایی کردند! بعید می دانم حاکم شرع چنین خطایی را بداند و بازخواست نکند! چرا که کاملا مشخص است حکم این منافقان به دین و میهن محاربه است.

محاربه که فقط چاقو کشیدن روی مامور نیست؛ محاربه انجام عملی است که آبروی نظام را ببرد و دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی کشور را ناکارآمد جلوه دهد؛ محاربه یعنی جان صدها دختر بی گناه و معصوم را به خطر انداختن و ناامن کردن جامعه ای که به نام اسلام در آن حکومت می شود برای دخترانش! امام علی (ع) وقتی خبر کندن خلخال از پای زنان یهودی در سرزمین های اسلامی را شنیدند فرمودند اگر مسلمانی از این غم بمیرد شهید است. به کجا می رویم که در حکومتی که دایه دار حکومت علی (ع) است و خواهان تحویل پرچم به صاحب الامر است گناهی به این بزرگی اتفاق می افتد و با مسئولانش از کوچک و بزرگ برخورد نمی شود؟

آقایی که پشت میز خطابه نماز جمعه از ضرورت برخورد خارج از قانون مردم ( سوپر انقلابی ها ) با بدحجاب ها می گوید همان کسی است که دستور لغو کنسرت در شهرش را داد و گفت شهر امام رضا (ع) جای این کارها نیست و همان کسی است که دستور جلوگیری از ورود زنان به ورزشگاه در بازی تیم ملی در مشهد را داد. اگر آن روز کسی به دهنش می زد امروز اینگونه خط نمی داد که کشور را به آشوب بکشد.

این گروه دیوانه هراسی از خدا ندارند؛ اینان هراسی از مسموم کردن دختران ندارند چه رسد به مجروح کردن مادر! 

رسانه های انقلابی هم در کنار اینان مسئول این افتضاحند! آقای مدیر مسئول رسانه سوپر انقلابی کیهان ؛ شما که دهه هشتادی ها را هیز و هرزه می دانید می شود بفرمایید اینان آموزش دیده کدام نظامند؟ نظام اسلامی ایران یا طاغوتی؟ برادر من دهه هشتاد ثمره کاشت شماست؛ گندم ز گندم بروید جو ز جو؛ شما و امثال شما هر چه کاشتید نتیجه اش نفرت امروز برداشتتان از کشاورز است. 

کشور نیاز به عاقل دارد و این گروه دیوانه که متاسفانه نشانه های نفوذش در نظام ، امروز عیان تر از دیروز است اگر نظام را به جایی ببرند قعر جهنم است و سرنوشت ظالمان جز آتش جهنم نیست. همانگونه که خداوند در آيه 29 سوره «كهف» مى فرمايد: «اِنّا اَعْتَدْنَا لِلظّالِمِينَ نَاراً اَحَاطَ بِهِمْ سُرادِقُهَا و اِنْ يَسْتَغِيثُوا يُغاثُوا بِمَاءٍ كَالْمُهْلِ يَشْوِی الْوُجُوهَ بِئْسَ الشَّرَابُ وَ سَاءَتْ مُرْتَفِقاً»؛ (ما براى ستمگران آتش آماده كرده ايم كه آنها را از هر سو احاطه كرده و اگر تشنه شوند و تقاضاى آب كنند آبى براى آنها مى آورند همچون فلز گداخته كه صورتها را بريان مى كند! چه نوشيدنى بدى! و چه بد محلی).

آنانی که در این کار دست دارند اگر برای حاج قاسم و شهدای جنگ و دفاع کاری می کنند بدانند عملشان پذیرفته نیست چرا که حاج قاسم خودش می گفت " آن دختر بد حجابم دختر من است " و شهدای جنگ و دفاع جز برای خاک و ناموس وطن نرفتند! 

روی سخنم به انقلابیون است؛ آقایان به هر که قبول دارید بگذرید از این جاهلان به ظاهر مسلمان که اینان اگر در زمان مولایمان علی (ع) بودند در صف خوارج به رویش شمشیر می کشیدند. اینان نه به فرزند رحم می کنند و نه به مادر؛ خوارج مگر جز این کردند که حضرت به رویشان شمشیر کشید؟ آن ها هم فرزند و مادر را مورد آسیب قرار دادند به گونه ای دیگر! بگذرید از اینان و امور کشور را به عقلا بسپارید اگر دیگران را قبول ندارید از میان خود عاقلان را مسئول کنید. کارهایی که اینان می کنند در مسلک علی (ع) که هیچ در مسلک خلفای دیگر هم یافت نمی شود!

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی