تاریخ انتشار: ۱۱:۰۴ - ۰۷ فروردين ۱۴۰۲ - 2023 March 27
کد خبر: ۲۳۹۸۲

آیا استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف خواهد شد؟

اگر روزهای آینده همانند روزهای گذشته سپری شود، استقلال از لیگ قهرمانان آسیا هم کنار گذاشته می‌شود.
آیا استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف خواهد شد؟

به گزارش تلنگر؛ مشکلات مالی و برنامه ریزی های نادرست بر تیم استقلال تاثیرات نامطلوبی گذاشته اند.

بازیکنان استقلال به واسطه نتایج خوبی که در لیگ برتر و جام حذفی گرفته‌اند، تصور نمی‌کردند، دم عید دست خالی به خانه‌های خود بروند اما این اتفاق رخ داد، به این خاطر که اوضاع مالی در استقلال بحرانی است.

گفته می‌شد، مخبر به باشگاه استقلال کمک کرده است تا این بدهی را پرداخت کند! اما این خبر حقیقت نداشت. در ادامه گفته شد قرار است این بدهی توسط قطری‌ها پرداخت شود اما مشخص شد این خبر هم غیر واقعی است. تنها امید استقلال به شرکت همراه اول است. اگر همراه اول بپذیرد اسپانسر استقلال شود، سریعا باید به باشگاه برای پرداخت بدهی‌ها کمک کند که در خصوص نشست باشگاه استقلال با مدیران این شرکت هم خبری مخابره نشده است. اگر این نشست برگزار شده بود و ماحصل آن مثبت بود به طور حتم باشگاه استقلال بدان اشاره می‌کرد.

اگر روزهای آینده همانند روزهای گذشته سپری شود، استقلال پنجره آتی را از دست می‌دهد و از لیگ قهرمانان آسیا هم کنار گذاشته می‌شود. در این صورت علی فتح الله زاده باشگاه استقلال را ترک خواهد کرد! چرا که او علاوه بر شکست در به سرانجام رساندن این پرونده باید به بازیکنان معترض هم روبرو شود که سخت به خاطر اینکه دم عید دست خالی به خانه‌های خود رفته‌اند، عصبانی هستند! تداوم این وضعیت حتی ممکن است منجر به خداحافظی ساپینتو شود.

او در حالی که تیم خوبی را ساخته و پرداخته کرده در فاصله ۷ هفته مانده به پایان بازی‌های لیگ برتر هم در لیگ برتر مدعی قهرمانی است و هم در جام حذفی اما مشکلات مالی ممکن است هر دو جام را از کف آبی‌ها بگیرد.

علی فتح الله زاده از جمع آبی‌ها می‌رود یا ساپینتو؟ این چند روز دیگر مشخص می‌شود. شاید هم در آخرین لحظه مشکلات مالی تیم برطرف شود و هر دو باقی بمانند و برای تصاحب دو جام بجنگند.

انتهای مطلب/م.ع

برچسب ها: استقلال
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی