تاریخ انتشار: ۰۸:۴۳ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 2023 April 24
کد خبر: ۲۴۲۴۰

رقابت تنگاتنگ واتساپ و تلگرام

واتساپ میزبان قابلیت جدیدی به نام Keep in Chat شده است. این توانمندی جدید توانایی ذخیره‌ی پیام‌های داخل چت را برای کاربران امکان‌پذیر می‌کند.
رقابت تنگاتنگ واتساپ و تلگرام

به گزارش تلنگر؛ این روزها رقابت سنگینی بین تلگرام و واتساپ بر سر رونمایی از قابلیت های جدیدشان به وجود آمده است.

در ماه‌های اخیر، واتساپ به‌تدریج میزبان قابلیت‌های جدیدی شده است تا توجهات را از روی تلگرام بردارد؛ اما رقیب سرسختش همچنان در هر به‌روزرسانی بسیار قوی‌تر ظاهر می‌شود. جدیدترین به‌روزرسانی تلگرام که روز گذشته منتشر شد، قابلیت‌های جدید و کاربردی زیادی به‌همراه داشت.

درمقابل متا، شرکت مادر واتساپ، در جدیدترین به‌روزرسانی قابلیت Keep in Chat را به این پیام‌رسان اضافه کرده است. به‌لطف Keep in Chat، می‌توانید پیام‌های مهم موجود در صفحه‌ی چت را ذخیره کنید. قابلیت Keep in Chat افزون‌بر پیام‌های عادی، برای پیام‌های محوشونده نیز کار می‌کند.

عملکرد Keep in Chat مشابه ستاره‌دارکردن پیام‌های واتس اپ است. تفاوت اصلی بین دو قابلیت یادشده این است که Keep in Chat ذخیره‌ی پیام‌های محوشونده را امکان‌پذیر می‌کند.

اگر پیامی برای یکی از مخاطبان خود بفرستید و او با قابلیت Keep in Chat پیام را ذخیره کند، این موضوع ازطریق نوتیفیکیشن به شما اطلاع داده می‌شود. در این مرحله، می‌توانید به فرد مقابل اجازه دهید پیام را ذخیره یا از ذخیره‌شدن پیام جلوگیری کند.

به‌نوشته‌ی Wccftech،‌ قابلیت Keep in Chat به‌صورت عمومی دردسترس قرار نگرفته است. برای مشاهده‌ی پیام‌هایی که با این قابلیت ذخیره شده‌اند، باید وارد پوشه‌ی Kept Messages شوید. در این پوشه، تمامی پیام‌ها به‌صورت مرتب و در قالب چت‌های جداگانه دردسترس خواهند بود.

انتهای مطلب/م.ع

برچسب ها: واتساپ تلگرام
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی