تاریخ انتشار: ۰۸:۳۹ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 2023 April 25
کد خبر: ۲۴۲۵۶

کروبی از حصر خانگی خارج شد؟

پسر کروبی خبر برداشته شدن حصر خانگی وی را تکذیب کرد.
کروبی از حصر خانگی خارج شد؟

به گزارش تلنگر؛ حسین کروبی شایعات مبنی بر رفع حصر پدرش را به کلی رد کرد.

جام جم آنلاین در ادامه نوشت: به گفته برخی نزدیکان کروبی، وی سفرهای بیرون از تهران هم داشته است؛  برخی افراد نزدیک وی مدعی مشکلی مبنی بر اختلال ذهنی شبیه آلزایمر در کروبی هستند.

در خصوص بازگشت محدودیت‌های میرحسین موسوی نیز همانطور که پیشتر گفته شده بود گزارش های به دست آمده از بیانیه‌های اخیر وی نشان میدهد اردشیر امیرارجمند از مشاوران موسوی در انتخابات ۱۳۸۸ که ارتباطات گسترده ای با جریان نفاق دارد از نویسندگان اصلی این متن بوده است.

همچنین در نگارش بیانیه معاندانه اخیر موسوی محمدجواد اکبرین نیز نقش آفرین بوده است. پس از انتشار بیانیه اخیر و با توجه به اینکه میزان ارتباطات موسوی با رابطان جریان نفاق افزایش یافته و به تعبیری وی به منزله نیروی منافقین در داخل کشور در حال فعالیت و عملیات است تصمیم  بر این شد بخشی از محدودیتهایی که نسبت به حصر وی برداشته شده بود مجدداً اجرا شود.

پسر کروبی تکذیب کرد

حسین کروبی در گفتگو با ایلنا درباره آخرین وضعیت پدر خود گفت: در مورد موضوعی که عنوان شده محدودیت حصر ایشان برداشته شده است باید بگویم چنین خبری صحت ندارد و حصر همچنان به قوت خود باقی است و چیزی تغییر نکرده است.

وی افزود: نکته دیگر درباره آلزایمر ایشان مطرح شده است که طبیعتا با بالا رفتن سن، حافظه هر کسی آسیب می‌بیند اما آقای کروبی آلزایمر هم نگرفتند و حالشان خیلی خوب است و حواس ایشان هم سر جایش است.

انتهای مطلب/م.ع

برچسب ها: مهدی کروبی
ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی