تاریخ انتشار: ۱۶:۴۵ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 2023 April 26
کد خبر: ۲۴۲۸۹

ماجرای ناآرامی و مرگ دو موتور سوار توسط ماشین نیروی انتظامی در فنوج سیستان و بلوچستان

به گفته ی پلیس: در این تصادف منجر به فوت ۲ موتورسوار در فنوج سیستان و بلوچستان، عده‌ای با طرح شائبه بروز حادثه بر اثر برخورد خودروی انتظامی با موتورسواران، جو را متشنج کردند.
ماجرای ناآرامی و مرگ دو موتور سوار توسط ماشین نیروی انتظامی در فنوج سیستان و بلوچستان

به گزارش تلنگر؛ ناآرامی ها طی شب گذشته اتفاق افتاد و در حال حاضر جو آرامی برقرار شده است.

سرهنگ علی رحیمی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان از صدور دستور ویژه فرمانده انتظامی استان برای بررسی حادثه تصادف فوتی ۲ موتور سیکلت سوار در حوالی میدان منابع طبیعی شهرستان فنوج خبر داد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان از صدور دستور ویژه فرمانده انتظامی استان برای بررسی حادثه تصادف فوتی ۲ موتور سیکلت سوار در حوالی میدان منابع طبیعی شهرستان فنوج خبر داد.

سرهنگ علی رحیمی شامگاه سه‌شنبه اظهار داشت: غروب پنجم اردیبهشت ماه به دنبال برخورد ۲ دستگاه موتورسیکلت با یکدیگر در حوالی میدان منابع طبیعی شهرستان فنوج برخورد که منجر به فوت یک نفر و مجروحیت ۲ نفر دیگر شد که گشت پلیس نیز در محل حادثه حاضر شد.

وی که با ایرنا گفت‌وگو می کرد افزود: با حضور ماموران پلیس در صحنه، عده‌ای با طرح شائبه بروز حادثه بر اثر برخورد خودروی انتظامی با موتورسیکلت سواران جو را متشنج کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: برابر دستور سردار جلیلیان به منظور بررسی نقش یا عدم نقش ماموران در بروز این حادثه تیم‌هایی از کارشناسان انتظامی استان مامور به رسیدگی به حادثه و اعزام شده که در اسرع وقت نتیجه را اعلام و در صورت تقصیر ماموران با آنان طبق مقررات و قوانین برخورد خواهد شد.

وی با توجه به برخی اقدامات اعتراضی تعدادی از بستگان صدمه دیدگان حادثه در مقابل یکی از مقرهای انتظامی، اوضاع کنونی را آرام و عادی اعلام کرد.

همچنین خبرگزاری فارس در این خصوص نوشت: شامگاه سه شنبه تعدادی از خانواده‌‌های مصدومان حادثه تصادف در مقابل کلانتری فنوج تجمع کردند. برخی از معترضان سنگ و شیشه به سمت ساختمان کلانتری پرتاب کردند و پلیس برای متفرق کردن این افراد مجبور به تیراندازی هوایی شد.

منبع : انتخاب

انتهای مطلب/م.ع

ارسال نظر

فرهنگ و هنر
تیمچه
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی